Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Promotor Wasilewski o Szpilce – ‘W necie jesteś bad boy, który atakuje, krytykuje, taki styl’

Artur Szpilka zwalczy o pas WBC International! Znamy rywala i datę pojedynku
Fot. Artur Szpilka, Instagram
Opublikowane 10 stycznia 2021, 15:04
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Andrzej Wasilewski to szef grupy Knockout Promotions, której jednym z podopiecznych był Artur Szpilka. W nocy z soboty na niedzielę na Twitterze Wasilewskiego pojawiła się seria wpisów, w tym kilka z nich skierowanych właśnie w stronę pięściarza.

Cała wymiana zdań rozpoczęła się od wpisu – Artur, kilka osób mi mówiło ostatnio bardzo miłą rzecz. Że mówisz, że dopiero teraz rozumiesz i doceniasz jak wszystko miałeś w KP top zorganizowane, ile czasu, kasy i kłopotu jest z załatwieniem nawet drobiazgów. Nie wstydź się, pochwal w końcu w necie promotorka, już czas chyba ze 12 lat.

Po czym Wasilewski dodał – Wiem, w necie jesteś bad boy, który atakuje, krytykuje, podaje dalej od lat wszystko, co mnie krytykuje, taki styl. A ja Ciebie i tak bardzo lubię, czego wiele osób nie rozumie. Przeżyliśmy kupę bardzo fajnych rzeczy i ja to po prostu mówię. Cieszę się z tego mega!

W odpowiedzi Szpilka napisał – Pięknie Andrzejku, kiedyś naprawdę było fajnie, jakieś 8 lat temu, jak był Piotr Werner i częste gale było super, potem coś się zje…ło 

Wiesz, co się zmieniło? Zostałeś milionerem i Twoja kariera przeniosła się głównie do Ameryki, sprawdź na Boxrecu – kontynuował promotor, a pięściarz odpisał – Tak i za to bardzo dziękuję, ale dobrze wiemy, że też sobie to wywalczyłem, bo gdybym przegrał z Adamkiem, to byłoby zupełnie inaczej. Ale wyjazd do Ameryki w tym czasie, to najlepsze, co mi się przydarzyło…

Artur Szpilka w kolejnej walce miał zmierzyć się z Łukaszem Różańskim, jednak kilka dni temu Andrzej Wasilewski w wywiadzie przyznał, że problemem są trudności w negocjacji, które wynikają z postawy Szpilki – Negocjacje polegają na negocjowaniu a nie zmienianiu zdania co trzy minuty. Obie strony muszą chcieć dojść do porozumienia.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments