Internauci krytykują Andrzeja Kostyrę za jego ostatnią wypowiedź. 'Hipokryta roku'

0
Internauci krytykują Andrzeja Kostyrę za jego ostatnią wypowiedź. 'Hipokryta roku'
fot. YouTube / screenshot / FAME MMA

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju Andrzej Kostyra przy okazji ostatniej głośnej Gali Mistrzów Sportu, na której rozdawana była nagroda dla Sportowca Roku zabrał głos po tym, jak główną statuetkę zdobył Robert Lewandowski.

Na podium znalazła się również Iga Świątek i Kamil Stoch. Co ciekawe dopiero siódme miejsce zajął mistrz UFC w kategorii półśredniej – Jan Błachowicz. Fani nie kryli oburzenia tym werdyktem, a głos w tej sprawie zabrał Juras. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Dla Roberta Lewandowskiego jest to już druga statuetka w karierze. Pierwsza zdobył w 2015 roku. Ta sztuka nie udała się dotąd żadnemu piłkarzowi.

„Mojego sukcesu nie byłoby bez rodziców. Rodzice innych dzieciaków pukali się w głowę widząc, co oni robią, jak dbają o mnie, jak chcą, abym był szczęśliwy. Żałuję, że mój tata nie mógł zobaczyć na żywo żadnego z moich seniorskich meczów… Ania pozwoliła mi wejść na szczyt. Dzięki niej pokonałem wiele barier. Pomogła mi je przełamać...” – mówił w trakcie wręczenia nagrody Lewandowski.

Słowa Roberta Lewandowskiego skomentował dziennikarz Andrzej Kostyra, który na Twitterze napisał. Kostyra napisał, że Lewandowski jest prawdziwym wzorem dla młodzieży dodając, że w dzisiejszych czasach na wzór „lansuje się pato celebrytów”.

  • “Wzruszyłem się słuchając słów Roberta Lewandowskiego po ogłoszeniu Go Najlepszym Sportowcem Polski. Wspaniały sportowiec, prawdziwy wzór dla młodzieży w czasach gdy próbują lansować za wzór pato celebrytów.” – zaznaczył dziennikarz.

Jak dobrze wiemy dziennikarz zapraszał kilkukrotnie do swoich programów m.in zawodnika FAME MMA Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Fani wyłapali mocne słowa Kostyry o „pato-celebrytach” odpowiadając na jego post.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dziennikarz odpowiedział:

Ma Pan chyba na myśli Don Kasjo. Dla mnie to żaden celebrytką, tylko medalista mistrzostw Polski w boksie, w rozmowach ze mną zawsze trzymał klasę. Co poza tym, nie wiem. Pozdro

Źródło: Twitter

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie