Piątek, 29 Marca, 2024

McGregor zapowiada nokaut w 60 sekund! – ‘Jest świetny, ale bycie świetnym to i tak wiele poziomów poniżej mnie’ [WIDEO]

McGregor zapowiada nokaut w 60 sekund! - 'Jest świetny, ale bycie świetnym to i tak wiele poziomów poniżej mnie' [WIDEO]
Opublikowane 11 stycznia 2021, 13:22
przez Przemek Krautz
0
0

Już 23 stycznia do oktagonu ponownie wejdzie Conor McGregor, który kolejny już raz zapewniał, że jest na emeryturze i kolejny raz z niej wracał.

32-latek ostatni raz walczył na gali UFC 246 w styczniu 2020 roku, kiedy to w 40 sekund znokautował Donalda Cerrone. Irlandczyk zapewnia, że tym razem pojedynek zakończy się w podobnym czasie.

Na gali UFC 257 The Notorious (22-4) w walce wieczoru zmierzy się z Dustinem Poirierem. Zawodnicy po raz pierwszy stanęli do walki 27 września 2014 roku na gali nr 178. McGregor potrzebował na znokautowanie Amerykanina minuty i 46 sekund.

Poirier ostatni pojedynek stoczył w czerwcu i po niejednogłośnej decyzji sędziów wygrał z Danem Hookerem. The Diamond ma obecnie na swoim koncie 26 zwycięstw, 6 porażek i remis. Co ciekawe w przedostatnich pojedynkach McGregor oraz Poirier zmierzyli się z Khabibem Nurmagomedovem i zarówno jeden, jak i drugi, przegrali przed czasem.

Zwycięzca pojedynku, który odbędzie się w kolejny weekend, stanie do walki o zwakowany pas, który należał do Dagestańczyka. Najprawdopodobniej w mistrzowskim pojedynku dojdzie do starcia z Justinem Gaethje.

Tymczasem do sieci trafiła zapowiedź zbliżającej się walki, w której Irlandczyk oświadczył, że docenia umiejętności rywala, jednak to wciąż nie ten sam poziom i starcie zakończy się w minutę.

Uważam, że to dobry zawodnik, a nawet świetny, ale bycie świetnym to i tak wiele poziomów poniżej mnie. Znokautuję Dustina w ciągu 60 sekund” – zapewnia McGregor.