Różański o walce z Arturem Szpilką. ‚Nie chcę mówić o konkretnych kwotach, ale oferta dla Szpilki…’

1
Różański o walce z Arturem Szpilką. 'Nie chcę mówić o konkretnych kwotach, ale oferta dla Szpilki...'
fot. Screenshot TVP Sport / Instagram Artur Szpilka

Jak zapowiedział kilka dni temu Łukasz Różański – „wracam na ring pod koniec marca, jeżeli nie z Arturem Szpilką to z kimś innym.”. Promotor Andrzej Wasilewski dodał, że zapowiada nam się „największa gala bokserska w 2021 roku”.

Co jednak z walką Różańskiego z Arturem Szpilką i czy dojdzie do porozumienia w sprawie warunków finansowych? Jak zdradził promotor, bokser z Wieliczki postawił duże wymagania. Więcej o sytuacji przeczytasz tutaj.

Różański w 2019 roku pokonał doświadczonego Izu Ugonoha, który nie udźwignął porażki i postanowił przenieść się do formuły MMA. 34-latek stoczył następnie dwie walki z bardzo słabymi rywalami, których łatwo nokautował. Teraz czas na dużą walkę, a starcie z Arturem Szpilką z pewnością do takich by należało.

Różański w wywiadzie z Super Expressem zaznaczył – „Liczę po prostu na to, że Artur zachowa się jak dorosły facet, wyjdzie kroczek naprzód, znajdzie złoty środek i zgodzi się na walkę ze mną. Sprawdźmy, który z nas jest lepszy!

Dodając – „Ja się praktycznie od razu zgodziłem na pierwszą propozycję, ale Artur ma inne zdanie. Nie chcę mówić o konkretnych kwotach, ale oferta dla Szpilki jak na polskie warunki i czas pandemii jest naprawdę bardzo korzystna” – zdradził Różański.

Zobacz również: Łukasz Różański do Artura Szpilki. ‚Zrobię wszystko by przyśpieszyć jego decyzje o zmianie dyscypliny.’

Źródło: Super Express

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ze sparingpartnerów Błachowicza będzie na pewno były bokser Izu Ugonoh, który po porażce z Łukaszem Różańskim postanowił spróbować swoich sił w formule […]