Wielka informacja dla Krzysztofa Głowackiego. Promotor Eddie Hearn – ‚Jeszcze w tym tygodniu…’

0
Wielka informacja dla Krzysztofa Głowackiego. Promotor Eddie Hearn - 'Jeszcze w tym tygodniu...'
fot. Facebook Krzysztof Głowacki

Krzysztof Głowacki ciągle czeka na swoją walkę o tytuł mistrza świata federacji WBO wagi junior ciężkiej. Jego rywalem będzie Lawrence Okolie. Polak miał zawalczyć z Okolie na gali, która odbyła się na początku grudnia, jednak z powodu pozytywnego wyniku na COVID-19 i ciężkim przebiegu choroby walka została odwołana.

W zastępstwo za Głowackiego do Londynu wybrał się Nikodem Jeżewski, który przegrał z Okolie przez nokaut w drugiej rundzie. Promotor Eddie Hearn, który jest szefem grupy Matchroom Boxing poinformował właśnie na Twitterze, że gdy Wielka Brytania pozbędzie się obostrzeń związanych z koronawirusem to grupa ogłosi aż 5 gal!

„To dla nas świetne informacje. Jeszcze w tym tygodniu ogłosimy pięć gal w samej Wielkiej Brytanii” – komunikuje Eddie Hearn.

Jest to z pewnością również świetna informacja dla Krzysztofa Głowackiego, który w końcu stanie do walki o mistrzostwo świata, a my poznamy oficjalnie datę pojedynku!

W rozmowie z portalem Sportowe Fakty WP przy okazji walki Jeżewskiego, Głowacki doradzał jak najlepiej podejść doświadczonego Okolie, który dysponuje dużym zasięgiem ramion. – „Blisko Lawrenca Okolie musi być, bo jednak ma bardzo długi zasięg ramion. 220 centymetrów, także bardzo długie ręce ma i bardzo mocny prawy prosty. Także nie może boksować w dystansie. Musi iść do zwarcia, do półdystansu.

Źródło: bokser.org / Matchroom Boxing Twitter

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments