Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Gigantyczne pieniądze! Walka Tysona z Holyfieldem na horyzoncie. Znamy potencjalne zyski za pojedynek

Evander Holyfield vs Mike Tyson
Fot. Evander Holyfield / Mike Tyson, Instagram
Opublikowane 12 stycznia 2021, 14:50
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Legendarny Mike Tyson w 2020 roku, po 15 latach powrócił na ring i w walce pokazowej zmierzył się z Royem Jonesem Jr. To dopiero początek i możemy liczyć na kolejne ciekawe pojedynki wielkich mistrzów boksu.

Obecnie pojawił się temat starcia Mike Tyson vs Evander Holyfield. Wielu fanów boksu z chęcią zobaczyłoby dopełnienie trylogii. Pięściarze mieli okazję walczyć ze sobą dwukrotnie. Pierwsza walka odbyła się 9 listopada 1996, a po 11 rundach zwyciężył Holyfield.

Rewanż miał miejsce 28 czerwca 1997 roku. Tym razem pojedynek zakończył się już po 3. rundzie, po tym, jak Tyson odgryzł kawałek ucha rywala.

Trzecim pojedynkiem zawodnicy są zainteresowani już od pewnego czasu i obaj wyrażają chęć wejścia do ringu, jednak do tego momentu nie udało się dojść do porozumienia odnośnie warunków pojedynku – To jest walka, która musi się wydarzyć. W sobotę wieczorem powiedziałeś, że jesteś gotowy, aby ze mną walczyć, więc podpisz kontrakt i wejdź na ring, Tyson. Świat czeka teraz na Ciebie – mówił Holyfield.

Evander ponownie zabrał głos, tym razem zdradził, że w grę wchodzą ogromne pieniądze – Mogę wam powiedzieć, że mój team rozmawia z obozem Tysona, więc czekam już tylko na decyzję. Przygotowuję się do tej walki. Wiem, że pewnego dnia to się wydarzy i jestem na niego gotowy. Wierzę, że walka z Tysonem wygeneruje zysk w wysokości 200 mln dolarów. To będzie największy pojedynek w boksie – powiedział w rozmowie z portalem The Sun.

Źródło: Sportowe Fakty

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments