niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaMMABiła się w UFC. Teraz zawalczy na gali u Marcina Najmana. Aktualna...

Biła się w UFC. Teraz zawalczy na gali u Marcina Najmana. Aktualna rozpiska gali 'MMA-VIP’.

Pierwsza gala „MMA-VIP” organizowana przez Marcina Najmana już 13 lutego. Zawodnik z Częstochowy po ostatnim FAME MMA 8 postawił na swoje i jak zaznaczał „razem ze swoimi partnerami biznesowymi” postanowił stworzyć nowy projekt.

Na początku spekulowano czy ktokolwiek będzie chciał zawalczyć na gali Marcina Najmana, jednak jak się okazuje nie ma z tym żadnego problemu, a karta walk zapełnia się w ekspresowym tempie.

Oprócz bardzo głośnego debiutu w formule MMA byłej mistrzyni w boksie Ewy Piątkowskiej, w klatce „MMA-VIP” zobaczymy również zawodniczkę, która stoczyła jedną walkę dla organizacji UFC! O kim mowa? O pochodzącej z Lublina Izabeli Badurek (8-6), która na ostatniej gali FEN 30 pokonała przez decyzję Anitę Bekus. Badurek walczyła na gali UFC, która odbyła się w Krakowie. Polka przegrała w drugiej rundzie przez poddanie z Aleksandrą Albu.

Badurek opublikowała informację z podziękowaniami dla Fight Exclusive Night za możliwość zawalczenia dla innej organizacji. – Dziękuję Paweł Jóźwiak za umożliwienie mi zawalczenia na innej gali jest to szansa na systematyczne starty co pozwoli mi tez dawać lepsze walki na Fight Exclusive Night. Dziękuję również Marcinowi Najmanowi za umożliwienie mi zawalczenia na Twojej gali. – napisała zawodniczka.

OBEJRZYJ KONIECZNIE:

YouTube video

Poniżej plakat i aktualna rozpiska gali.

Na gali zobaczymy również debiuty w mieszanych sztukach walki takich bokserów jak Rekowski, czy Opalach. Sędzią głównym będzie Mirosław Okniński, a galę poprowadzi Edward Durda.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.