Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Bonus BGC w main evencie gali Punch Down 3. Zwycięzca zgarnie 30 tys. zł

Fot. Bonus BGC, Instagram
Opublikowane 13 stycznia 2021, 17:54
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Poznański gladiator powraca! Bonusa BGC zobaczymy tym razem w main evencie gali Punch Down 3. Nie będzie to jednak walka w MMA, a na ‘liście’.

Piotr Witczak na swoim koncie ma cztery walki w klatce. Wszystkie pojedynek zakończyły się niestety jego porażką. W ostatniej walce Bonusa pokonał sam Marcin Najman. Zawodnik we wrześniu pochwalił się podpisaniem kontraktu z nową organizacją, a debiut zbliża się wielkimi krokami.

Czym jest Punch Down? – “Ideą zawodów przede wszystkim jest dobra zabawa!

Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach 1vs1, uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziowski. Dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu przygotowaliśmy before oraz afterparty.

Na zwycięzcę w pierwszej edycji czekała nagroda w wysokości 10.000zł a w kolejnej
20.000zł! Dodatkowo event uświetniali swoją obecnością znani influencerzy.

Obie imprezy odbyły się w klubie muzycznym B17 na terenie stadionu mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej.

Gala z udziałem Bonusa BGC już 20 marca, tym razem również w Poznaniu. Impreza miała odbyć się już w 2020 roku, jednak z powodu koronawirusa została przełożona.

Najbliższa gala na której wystąpię w Main Event a mojego przeciwnika poznacie już niebawem.” – zapowiedział na Facebooku Witczak.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments