Najman o Trybsonie – ‚Najsłynniejszy obok Masy polski konfident. Za to, że strzelił z ucha…’ [WIDEO]

0
Najman o Trybsonie - 'Najsłynniejszy obok Masy polski konfident. Za to, że strzelił z ucha...' [WIDEO]
Fot. Marcin Najman, YouTube

Konflikt na linii Marcin Najman – Paweł Trybała ciągnie się już od wielu lat. Zawodnicy mieli nawet okazję spotkać się w ringu na gali FFF 1, kiedy to w walce wieczoru Trybson po 41 sekundach znokautował El Testosterona.

W 2019 roku zawodnicy pogodzili się na pewien czas, jednak szybko wrócili do wzajemnego atakowania w social mediach. Trybson wyśmiał byłego rywala po starciu Najmana z Don Kasjo, kiedy to El Testosteron w walce bokserskiej obalił, atakował w parterze i na koniec kopnął swojego rywala. Wówczas to na Facebooku pojawił się taki wpis – Miałem tego nie komentować ale się nie da…Walka z Najmanem ma taki sam sens jak gra w szachy z gołębiem. Chociaż nie wiadomo jak dobrze grasz w szachy , gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, później nasra na środku a na koniec będzie chodził w tym gównie dumny jakby wygrał…. Zero honoru , zero szacunku do rywala , do włodarzy i do widzów !! Marcin tyle lat udaje sportowca , udaje, nabiera nas wszystkich po kolei, ale teraz to już chyba miarka się przebrała , mam nadzieje , ze żadna federacja nie nabierze się już temu naciągaczowi , który bierze pieniądze i udaje, ze chce walczyć po czym udaje kontuzje , zapomina w jakiej formule walczy … brak słów !

Tym razem to głos zabrał El Testosteron, który na swoim kanale YouTube przeprowadził Q&A odpowiadając na pytania internautów. Jednym z nich było:

Nie rozumiem, czemu przybiłeś piątkę Trybsonowi, przybiłeś piątkę konfidentowi, czy tak naprawdę powtarzałeś nieprawdziwe informacje, żeby móc coś złego o nim mówić?

W odpowiedzi Najman wyjaśnił:

Dzisiaj mogę stwierdzić jednoznacznie, żałuje. Żałuje, że podałem mu rękę, bo to konfident. Najsłynniejszy obok Masy polski konfident, który został wygnany z klubu WCA za to, że strzelił z ucha. On próbował po tej walce z Bonusem, kiedy była wobec mnie lawina pozytywnych komentarzy trochę się podpiąć. Chciał coś skrytykować, został szalenie hejtowany, wraz ze swoją kobietą. Dzisiaj to już wiem, to jest koniunkturalista, który szukał poklasku. Wyszedł z taką inicjatywą, ja oczywiście zgodziłem się na to, ale dzisiaj faktycznie żałuje. Jeśli ktoś sprzedał, to już jest sprzedawczykiem i tego nic nie zmieni. Jak widać, ta natura konfidenta jest w nim od zarania dziejów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Źródło: YouTube

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments