Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Juras skomentował powrót Tomasza Adamka – ‘Jakby zestawić go z Don Kasjo, to…’

Juras o powrocie Adamka na ring - 'Jakby zestawić go z Don Kasjo to myyyliony organizatora na koncie'
Fot. Tomasz Adamek, YouTube
Opublikowane 14 stycznia 2021, 14:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Przez ostatni czas coraz częściej słyszymy o powrocie Tomasza Adamka. Pięściarz od dawna zapowiadał, że czeka go ostatnia walka, wygląda jednak na to, że zawodnik mimo 44-lat, chce ponownie sprawdzić się na zawodowych ringach.

Adamek w swojej karierze stoczył 59 zawodowych pojedynków i zwyciężył 53 razy, w tym 31 przed czasem. Jest m.in. byłym mistrzem świata organizacji International Boxing Federation (IBF) i International Boxing Organization (IBO) w wadze junior ciężkiej oraz World Boxing Council (WBC) w wadze półciężkiej.

Ostatni raz walczył w 2018 roku z Jarellem Millerem i został znokautowany w 2. rundzie. Na ten moment wiemy jedynie, kiedy odbędzie się zapowiedziana walka – Na pewno moja walka odbędzie się 18 czerwca na gali, którą będzie organizował Tomasz Babiloński. Rozmawiamy z Zygmuntem Solorzem. Prezes Polsatu kilka tygodni temu odwiedził mnie w New Jersey i złożył konkretną propozycję. Dlatego wracam na ring. – mówił dla Super Expressu.

Niedawno to samo potwierdził w rozmowie z Polsat Sport – Zaraz po świętach Wielkanocnych polecę do Gusa Currena, na Florydę. Potrenuję tam kilka tygodni, wrócę do siebie i polecę jeszcze raz. Takie dwa etapy obozu, jakieś 8-9 tygodni, żeby dojść do normy, bo lata lecą – wyjaśnił i dodał – Chcę wrócić 18 czerwca i wygrywać.

Zapowiedziany powrót Adamka skomentował Juras, który jest przekonany, że nikt nie wykręci takich liczb ze sprzedaży PPV, jak Góral.

Tomasz Adamek wraca do ringu. Chcemy czy nie sprzeda więcej PPV niż jakikolwiek inny aktualnie polski pięściarz. Sad but true? Niekoniecznie. Jest jak jest i jakby zestawić go np z Don Kasjo to myyyliony organizatora na koncie. To z kim? Saleta – Adamek 2?” – napisał na Twitterze.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments