Tego jeszcze w Polsce nie było. „The War” – walki na gołe pięści w formacie 3 na 3.

0
Tego jeszcze w Polsce nie było.
fot. The War

Dzisiejszego wieczoru w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o nowym projekcie. Tego w Polsce jeszcze nie było, a przynajmniej nie w formule walk na gołe pięści. Organizacja „The War” postanowiła urozmaicić zasady i w klatce jak zapowiadają organizatorzy zobaczymy „krwawe starcia w formacie 3 vs 3”.

Jak na razie sami organizatorzy nie zdradzają za wiele. Wiemy jedynie, że walki będą odbywały się w stójce bez limitu czasowego.

Na chwilę obecną nie chcę zdradzać za dużo szczegółów tego wydarzenia. Mogę powiedzieć tylko tyle – to będzie jedna z najbrutalniejszych gal nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nie będzie limitu czasowego, a walki będą dynamiczne i krwawe. Bez przytulania, czy turlania się w klatce. To będzie po prostu wojna.” – zaznacza jeden z organizatorów w rozmowie z fansportu.pl dodając po chwili. „Do projektu chcemy zaprosić najlepszych wojowników, którzy będą przygotowani i wytrenowani.”

Na profilu w mediach społecznościowych czytamy:

Już niebawem przełomowe wydarzenie!
Długo nie trzeba było namawiać nas do realizacji tego projektu. Nie od dziś wiemy, że w Polsce mamy najlepszych chuliganów, którzy od lat wylewają siódme poty na treningach. Teraz będą mieli okazję sprawdzenia się i udowodnienia swoich umiejętności w klatce w formule walk na gołe pięści. To nie będą standardowe pojedynki, bo w klatce zobaczymy aż 6 wojowników, a format walki to 3 vs 3. Chcecie więcej? Obserwujcie nasz profil i udostępniajcie dalej. Już za jakiś czas pierwsze szczegóły. – czytamy na oficjalnej stronie na Facebooku „The War – walki na gołe pięści”.

Źródło: Własne / The War

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments