Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Khabib wróci do oktagonu? Wiemy, z kim chce walczyć i kiedy podejmie decyzję!

Khabib wróci do oktagonu? Wiemy, z kim chce walczyć i kiedy podejmie decyzję!
Fot. Khabib Nurmagomedov, Instagram
Opublikowane 17 stycznia 2021, 12:05
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Szef UFC Dana White odbył zapowiedzianą rozmowę z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem, który po ostatnim pojedynku przeszedł na sportową emeryturę.

Obaj spotkali się w Abu Zabi przy okazji gali UFC Fight Night. Rozmowa odbyła się za zamkniętymi drzwiami, jednak White zdradził, że Dagestańczyk rozmyśla nad powrotem do oktagonu.

Fighter w gronie potencjalnych rywali wskazał McGregora, Poiriera, Chandlera, Hookera i Oliveirę. Wszystko rozstrzygnie się na gali UFC 257. Khabib ma wybrać przeciwnika, którego walka będzie najlepsza.

W niedzielę wracam do Vegas i spotkamy się ponownie. A więc po tych walkach spotkamy się ponownie w Vegas i będziemy rozmawiać. Podejmiemy decyzję – powiedział White

Jedną rzecz jednak podkreślił, że nie będzie nigdy wstrzymywał dywizji. Jeśli zdecyduje, że nie chce walczyć, to którykolwiek gość będzie następny, to będzie następny. Nie będzie wstrzymywał dywizji, tylko odejdzie – dodał.

Prezydent UFC odpowiedział również osobom krytykującym potencjalny powrót Nurmagomedova – Widziałem, że wielu ludzie sapie pod nosem, że przecież niby zawsze pozwalam gościom przechodzić na emeryturę. Nie chcecie, kurwa, zobaczyć kolejnej walki Khabiba? Jasna cholera. Jebani panikarze śledzący ten sport są niesamowici. Ja chcę go zobaczyć, więc mam nadzieję, że zostanie i stoczy jeszcze jedną walkę – powiedział White.

Źródło: lowking.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO