Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Ryan Garcia zdradza plany na najbliższe lata. Twierdzi, że będzie chciał walczyć z Conorem McGregorem!

Ryan Garcia zdradza plany na najbliższe lata. Twierdzi, że będzie chciał walczyć z Conorem McGregorem!
fot. Ryan Garcia / Facebook / Conor McGregor / Facebook
Opublikowane 17 stycznia 2021, 13:29
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Ryan Garcia twierdzi, że odejdzie z boksu i przejdzie na emeryturę w wieku 26 lat. Zaznaczył jednak, że jego kariera może potrwać trochę dłużej, ponieważ być może po karierze bokserskiej przerzuci się na mieszane sztuki walki.

Młody utalentowany pięściarz dodał w rozmowie z The Rich Eisen Show, że może powrócić jedynie do walki z przeciwnikiem, z którym kibice będą spodziewali się, że przegra. Tymczasowy mistrz wagi lekkiej WBC Ryan Garcia w kolejnej walce zmierzy się z Gervonte Davisem.

Widziałeś w przeszłości zawodników, którzy przechodzą na emeryturę i potem wracają. Powiem tak, że nadal planuję przejść na emeryturę w boksie mając 26 lat. Chciałbym wrócić do ringu i bić się z zawodnikami, o których ludzie powiedzą – “Ryan nie ma szans go pokonać.”. To jedyna możliwość żebym wrócił. – zaznaczył w rozmowie w The Rich Eisen Show.

Garcia wyjaśnił, że stara się udowadniać ludziom, że się mylą, a tak naprawdę limity nie istnieją. Ryan ma ogromny talent i ciężką pracą zapracował na pozycję, na której aktualnie się znajduje. Chce pokazać wszystkim, że można osiągnąć wszystko i taki ma cel zdobywając kolejne mistrzowskie tytuły w ciągu najbliższych lat swojej kariery.

Po ostatniej spektakularnej wygranej z Luke Campbellem powiedział:

„Mój występ zdecydowanie pokazał wielu ludziom, kim naprawdę jestem” – powiedział Garcia cytowany przez Boxingscene.com

„Biorąc udział w tej walce, chciałem pokazać ludziom, że nie musisz być tym, kim postrzegają Cię inni. Jesteś tym, kim chcesz być. Dziś wieczorem wybrałem bycie mistrzem. Nie pozwoliłem, by cokolwiek powstrzymało mnie od bycia mistrzem. Nawet kiedy upadłem w drugiej rundzie, wiedziałem, że to nie może powstrzymać mnie przed byciem mistrzem”. – dodał Garcia.

Pięściarz zasugerował również w ostatnim wywiadzie, że być może zobaczymy go w klatce UFC.

“Wiesz co jestem w stanie jeszcze zrobić? Nie powinienem mówić tego na głos ale jak przejdę na emeryturę w wieku 26 lat. Powiedzą ok, pokonałem wszystkich w ringu, prawda? Ktoś może powiedzieć, że to nie jest prawdziwa walka, że prawdziwa walka to kopnięcia, duszenia, poddania i to wszystko. Wiesz co wtedy zrobię? Udowodnię każdemu, że jestem najlepszym wojownikiem na całym świecie. Mówię tutaj o stójce, mówię o zapasach.” – zaznaczył pięściarz.

Po chwili dodał, że będzie mógł zawalczyć nawet z Conorem McGregorem.

“Przejdę do MMA żeby udowodnić, że tylko Bóg jest największy. Pokonam w MMA wszystkich, o których będą mówić, że “Ryan z nimi nie wygra”. Jeśli to ma być Conor McGregor, tak też będzie. Nie mówię tego żeby zarobić pieniądze, to mnie nie obchodzi. Mówię to, bo tak właśnie czuję.” – dodał pewny siebie Garcia.

Źródło: rt.com / boxingscene.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments