Wtorek, 23 Kwietnia, 2024

Marcin Najman prezentuje, jak pokona Taxi Złotówę. Starczyło mu siły na 30 sekund ‘walki’ [WIDEO]

Marcin Najman prezentuje, jak pokona Taxi Złotówę. Starczyło mu siły na 30 sekund 'walki' [WIDEO]
Fot. Marcin Najman, Twitter
Opublikowane 19 stycznia 2021, 15:33
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

El Testosteron już niedługo ma stoczyć swój ostatni pojedynek. Na Twitterze pochwalił się nagraniami z przygotowań.

To nie pierwszy raz, kiedy Marcin Najman prezentuje swoje umiejętności, będąc niezwykle pewnym swojego zwycięstwa. Tym razem pokazał, jak zamiesza pokonać swojego kolejnego rywala, czyli Taxi Złotówę. Z Szymonem Wrześniem El Testosteron zmierzy się 13 lutego na gali VIP MMA. Starcie będzie walką wieczoru i poprzedzi je 6 innych pojedynków.

Najman w formule MMA stoczył 8 walk, z czego wygrał tylko 3 razy. Co ciekawe, tylko jedna walka zakończyła się w drugiej rundzie, po upływie 32 sekund. Pozostałe walki przegrywał lub wygrywał w pierwszej odsłonie. Zawodnik pokonał debiutującego w sportach walki Michala Dobiasa, Bonus BGC z bilansem 4 porażek i Daro Lwa, który w 10 pojedynkach wygrał tylko jedną walkę.

Taxi Złotówa ma natomiast na swoim koncie 2 walki. Pierwszy pojedynek w karierze stozcył z Bonusem BGC i odniósł zwycięstwo. Kolejna walka zakończyła się porażką.

Marcin Najman, aby zaprezentować, jak zamierza skończyć swoje pożegnalne starcie, wrzucił do sieci film, na którym bije manekina. Nagranie pojawiło się na Twitterze, z opisem – Jeżeli ktoś nie chce oglądać gali MMA-VIP, a chciałby już dziś wiedzieć jak zakończy się walka wieczoru, to pokazuje, by nie trzymać w niepewności. Kaznodzieja Złotowa to ten na dole.

El Testosteron po nieco ponad 30 sekundach ‘walki’, zakończył swój pokaz, ciężko oddychając, a internauci zaczęli żartować, że jeśli chodzi o kondycję, to jednak manekin wypadł dużo lepiej.

https://twitter.com/MarcinNajman/status/1351251882698813442?s=20

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments