Tyson okradł matkę rapera z Wu-Tang Clan? – 'Teraz mam pieniądze, żeby zapłacić. Kiedy mnie zobaczy, niech o nie zapyta’

Tyson okradł matkę rapera z Wu-Tang Clan? - 'Teraz mam pieniądze, żeby zapłacić. Kiedy mnie zobaczy, niech o nie zapyta'
Fot. Mike Tyson, Instagram
Opublikowane 20 stycznia 2021, 01:31
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mike Tyson słynie nie tylko z tego, że zapisał się na kartach historii jako legenda boksu. Pięściarz ma bowiem na swoim koncie liczne skandale i kontrowersje, wliczając w to niemałe problemy z prawem.

Tyson urodził się i wychowywał na Brooklynie. Już jako dziecko należał do ulicznych gangów, a w wieku 12 lat trafił do zakładu poprawczego za kradzież torebki. Pięściarz po latach przyznał, że okradł nawet swoją nauczycielkę, zanim został wyrzucony ze szkoły.

Co ciekawe, jedną z ofiar Tysona miała paść kobieta, która okazała się matką rapera Lamonta Jody Hawkinsa, członka legendarnego składu Wu-Tang Clan, który znany jest jako U-God. Artysta jest 4 lata młodszy od Tysona i również pochodzi z nowojorskiej dzielnicy Brooklyn.

Młody Tyson miał rzekomo ukraść kolczyki jego matki, a U-God twierdzi, że był świadkiem tych wydarzeń. W trakcie rozmowy we VLAD TV były pięściarz Zab Judah wspomniał tamte wydarzenia i zapytał, czy to prawda.

Mike Tyson nie zaprzeczył, a odparł jedynie – Cóż, jego imię to u-God? Powiedz mu więc, że teraz mam pieniądze, aby zapłacić.

Kiedy mnie zobaczy, niech podejdzie do mnie i zapyta o pieniądze, a ja mu je dam. Jeśli ukradłem kolczyki twojej matki, to znaczy, że masz więcej pieniędzy ode mnie – dodał cytowany przez Talk Sport.

Źródło: TalkSport

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments