Impreza pożegnalna po skazaniu Ewy Brodnickiej – 'Do zobaczenia za cztery miesiące'

0
Fot. Ewa Brodnicka, Instagram

Ewa Brodnicka usłyszała prawomocny wyrok w związku z wydarzeniami, które miały miejsce W 2017 roku po gali Polsat Boxing Night w Gdańsku, na której wygrała z Viviane Obenauf.

Brodnicka to była mistrzyni Europy i była mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej. W swojej karierze wygrała 19 walk i przegrała tylko jeden pojedynek. Piątkowska ma natomiast na swoim koncie 15 wygranych i jedną porażkę.

Pomiędzy Brodnicką a Ewą Piątkowską doszło do kłótni, a pierwsza z zawodniczek nie wytrzymała i uderzyła 'Tygrysicę'. Poszkodowana już po całej sytuacji zapowiadała, że zgłosi sprawę na policję. Brodnicka natomiast twierdziła, że jej przeciwniczka była pod wpływem alkoholu i zapewniła, że jej nie zaatakowała.

Sąd pierwszej instancji uznał ją za winną naruszenia nietykalności cielesnej, gdyż w 2017 roku na gali w Ergo Arenie podeszła do mnie w towarzystwie ochrony, uderzyła pięścią w twarz i uciekła – informowała w lipcu Piątkowska.

Brodnicka złożyła apelację, a sprawa trafiła do Sądu Okręgowego, który uprawomocnił wyrok. Zawodniczka została skazana na 4 miesiące ograniczenia wolności oraz została zobowiązana do zamieszczenia przeprosić w największych portalach bokserskich w Polsce. Ponadto musi zwrócić koszty poniesione przez Piątkowską w związku z całym procesem.

Brodnicka przed odbyciem swojej kary wzięła udział w imprezie pożegnalnej i podziękowała swoim znajomym, a fotografię z przyjęcia zamieściła w social mediach.

Jak widać, Brodnicka nie specjalnie przejmuje się całą sytuacją, na pytanie jednego z internautów, czy 'poszedł już przelew do Piątkowskiej', odparła – ’Idzie, kto bogatemu zabroni 😂'

Źródło: Instagram

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie