Eric Olsen atakuje Krystiana „Tysona” Kuźmę! „Kibole nie potrafią się bić, jesteście jak mrówki!”

2
Eric Olsen kieruje ostre słowa do Krystiana
fot. Eric Olsen / Krystian Kuźma / screenshot YouTube

Eric Olsen nie próżnuje! To już kolejny raz kiedy zaatakował Krystiana „Tysona” Kuźmę i wyzwał go do walki. Wszystko wskazuje na to, że Panowie spotkają się przy najbliższej okazji i wyjaśnią sobie wszystko w ringu GROMDY. Olsen, którego oglądać mogliśmy już m.in na turnieju Wotore w rozmowie z fansportu.pl wypowiedział kilka mocnych słów w stronę zawodnika z Torunia.

Eric Olsen brał m.in udział w trzecim turnieju WOTORE, a jego rywalem był doświadczony zawodnik MMA, Adam „Viking” Biegański. Za Amerykaninem stało przede wszystkim doświadczenie, ponieważ miał on najwięcej styczności z walkami na gołe pięści ze wszystkich zawodników, którzy brali udział w turnieju. Olsen to zawodnik, który walczy również dla takiej organizacji jak Bare Knuckle Fighting Championship!

W zapowiedziach przez turniejem mówił, że „rozczłonkuje ciała i będzie odcinał głowy dla nagrody, czyli 13 tysięcy dolarów” i dodał, że za tę kwotę „może nawet zlać własną babcię i przywalić z bani rodzonej siostrze, rozbijając jej twarz”

Nic dziwnego, że walką z Olsenem zainteresowany jest sam Krystian „Tyson” Kuźma, który w ostatnim pojedynku w finale GROMDY musiał uznać wyższość Mateusza „Don Diego” Kubiszyna.

Zawodnik z Torunia w ostatnim wywiadzie po finałowej walce powiedział – „Osobiście myślę, że za trzy miesiące chciałbym zawalczyć, jeśli jest szansa z Olsenem. No i wtedy po walce rewanż z Kubiszynem. Jak nie będzie szans na rewanż z Kubiszynem, to zawalczę z Maximusem (…) Walka z Kubiszynem to dla mnie sprawa honoru, a Olsen to by się przydał, tak żebym wrócił na odpowiednie tory.”

„Tyson” zaznaczył, że zauważył mocne zaczepki ze strony Amerykanina w mediach społecznościowych – „Olsen coś mnie zaczepiał na Instagramie, chciał zrobić propagandę, aby zawalczyć na GROMDZIE. Chyba wszystkim się to będzie podobać. Nie lubię napinania się, ale jak do tego dojdzie to nastawiam się tak jak powinienem.”

Pytanie, czy Kuźma spodziewał się po nim takich słów? W rozmowie z fansportu.pl Olsen zaznacza, że „Tyson ma szklaną szczękę, którą rozbije”.

Eric Olsen do Krystiana „Tysona” Kuźmy:

„Nie będę przedłużał, dokładnie tak jak przebiegnie moja walka z Tysonem – bardzo krótko i bardzo szybko. Tyson nie masz żadnych walk, masz z cztery walki, a w ostatniej zostałeś znokautowany.” – rozpoczyna Olsen.

„Masz szklaną szczękę, którą rozbiję jak będziemy walczyć. Nie ma wiele do powiedzenia. Kibole piłkarscy nie potrafią się bić, jesteście jak mrówki, atakujecie ludzi 30 na jednego. Chuligani piłkarscy nie są straszni. Każdy może robić burdy, a ty nie masz żadnej historii w sportach walki.” – kontynuuje popularny „Bloodaxe”

„Ja mam ponad 80 walk. Przez pięć lat walczyłem w BKB w Anglii. Położę Cię spać, więc zrelaksuj się, zjedz swoje pierogi, i przygotuj się na wybicie szczęki, ponownie, drugi raz z rzędu. I to tyle. Jeszcze raz, wyrażam się jasno, chuligani piłkarscy nie potrafią walczyć. Oni są jak górka mrówek, próbująca na kogoś wskoczyć jeden na jednego. Kiedy spotkamy się w ringu, zobaczysz co się stanie.” – kończy zawodnik.

Chcielibyście zobaczyć Erica Olsena w starciu z Krystianem Kuźmą?

Źródło: Własne / GROMDA

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie
Mateusz
Mateusz
1 miesiąc temu

No i ma rację, sportowiec zawsze będzie przed ulicznym walczakiem bo po prostu jest sportowcem co doskonale pokazał Kubiszyn który miał zdecydowanie słabsze warunki fizyczne, a mimo to rozwalił tego pseudo sportowca z Torunia, który chyba już odpuścił walki na ulicach i idzie w sporto? Jak to? Zostawił swoich kolegów w walce o dzielnice? 😀

Dawid
Dawid
1 miesiąc temu
Reply to  Mateusz

Cwelu …pseudo internetowy smieciu ..jeates zerem a wypowiadasz sie incognito bo interent nie odda