Chuligan Widzewa Łódź zawalczy na gołe pięści w turnieju GROMDA! [FOTO]

Chuligan Widzewa Łódź zawalczy na gołe pięści w turnieju GROMDA! [FOTO]
fot. GROMDA / Facebook /
Opublikowane 27 stycznia 2021, 18:35
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Kolejny turniej GROMDA już niebawem! Organizatorzy, czyli Mateusz Borek i Mariusz Grabowski odsłaniają kolejne karty. Tym razem do gry wchodzi kibic klubu Widzewa Łódź. Organizacja przedstawia go jako charakternego, który całe życie walczy w brutalnych walkach ulicznych!

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o pierwszym uczestniku turnieju. Jest nim doświadczony Tomasz „Zadyma” Gromadzki, który w turnieju być może zmierzy się właśnie z kibicem Widzewa Łódź. O kim mowa? O prawie 2 metrowym „Achillesie”!

„ZADYMA” w GROMDZIE

Pierwszym uczestnikiem turnieju jest Tomasz „ZADYMA” Gromadzki, który już dwa razy walczył w GROMDZIE. Na ostatniej edycji pokonał w super fighcie „Łazara”. Na co dzień Gromadzki jest… właścicielem zakładu pogrzebowego. W ringu zamienia się jednak w nieustraszonego wojownika, który potrafi bić się do upadłego z dużo większymi i silniejszymi rywalami.

Tym razem stanie przed najcięższym zadaniem w swojej karierze. „ZADYMA” bowiem będzie walczył z prawie dwumetrowymi ulicznymi wojownikami! W stawce turnieju jest 100 tysięcy złotych.

Damian „Achilles” Kowalczyk, kibic Widzewa w GROMDZIE

Czy faktycznie będzie tak jak zawodnika opisuje organizacja GROMDA? Jeśli tak, to „świr”, o którym mowa ma szansę zdobyć nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych!

Żelazne pięści i siła herosa. Waleczny ACHILLES wchodzi do gry! Damian Kowalczyk to sympatyk klubu Widzew Łódź. Prawie 2 metrowy gigant walczący całe swoje życie w brutalnych walkach ulicznych. Charakterny i wierny swoim zasadom. Heroiczny świr, który ma smykałkę do bitki na gołe pięści. Zdeterminowany i gotowy na turniej GROMDA. – tak organizatorzy opisują Kowalczyka.

Co ciekawe pod ostatnim postem na profilu GROMDY, gdzie zamieszczono zdjęcie „Achillesa” pojawił się jeden bardzo ciekawy komentarz. Jeden z kibiców Widzewa Łódź postanowił skomentować słowa opisujące zawodnika.

Szkoda że gość który ma smykałkę do bitki odmawia solówek na Łódzkich ulicach i „już nie lata”” – napisał jeden z użytkowników. Na co kolejny odpowiedział mu – „Ale raczej publicznie swoich się nie krytykuje”.

fot. Facebook / Screenshot

Już wkrótce krwawy piątek a fani sportów walki będą mogli się emocjonować galą GROMDA 4. W programie turniej walk na gołe pięści gdzie stawką będzie nagroda główna – 100 tysięcy złotych. Ponad to super fighty w których zobaczymy zawodowych pięściarzy, zawodników MMA lub K-1 oraz walecznych ulicznych wojowników.

Transmisja gali tylko w systemie PPV na https://gromda.tv

Źródło: GROMDA / GROMDA.TV

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments