Legalne ustawki? Kto zawalczy w The War? W stawce ogromne pieniądze!

Organizator "The War" o pierwszej gali. "W klatce poleje się krew, a fani dostaną to..."
fot. The War / mat. prasowe
Opublikowane 28 stycznia 2021, 10:46
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Takiego formatu jeszcze nie widzieliśmy, ale przeglądając opinie internautów możemy stwierdzić jedno – to przedsięwzięcie będzie strzałem w dziesiątkę.

The War to nowy projekt, w którym zawalczą kibice piłkarscy. Zamiast ulicy, będą mogli sprawdzić się w klatce. W jakiej formie odbywać się będą pojedynki? Tutaj mamy prawdziwą gratkę dla fanów mocnych wrażeń, ponieważ walki odbywać się będą bez rękawic, w formule na gołe pięści, bez limitu czasowego oraz bez limitu wagowego!

Najważniejsza informacja to taka, że w klatce zobaczymy aż 6 wojowników, którzy zawalczą 3 na 3!

W sieci pojawiła się informacja o nagrodach, które przewidziane są dla uczestników. Ekipa, która wygra turniej zgarnie aż 150 tysięcy złotych!

„Już niedługo, dowiemy się, które ekipy nie kalkulują i podejmą walkę o 150.000 zł. Jednakże informujemy, że pieniądze to nie wszystko, co otrzymuje zwycięzca. Przede wszystkim zyskuje on szacunek oraz tytuł najlepszej ekipy chuligańskiej w Europie!” – czytamy na Facebooku „The War – walki na gołe pięści”

Organizatorzy zdradzili, że oprócz turnieju zobaczymy kilka extra fightów. Data turnieju nie jest znana, jednak wydarzenie obejrzeć będziemy mogli na pewno jedynie w systemie pay-per-view.

Po tym, jak The War poinformowało o swoim projekcie od razu w sieci wybuchło ogromne zainteresowanie. Pomysł poparł m.in. Marcin Wrzosek, czy Krystian „Tyson” Kuźma.

Zapewne wielu z Was pamięta turniej Team Fighting Championship, który zdominowali polscy chuligani. W ringu walczono wówczas 5 na 5, jednak na zasadach MMA. Zmagania zawodników w TFC śledziło setki tysięcy osób, a filmy z pojedynków podbiły sieć.

Projekt The War z formułą walk na gołe pięści może okazać się jeszcze lepszym show niż wyżej wymienione TFC.

Informacja w sprawie zgłoszeń pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni.

Sprawdź również:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments