Członek bojówki Lecha Poznań nagrał gwałt na mężczyźnie. Grozi mu 15 lat więzienia

Członek bojówki Lecha Poznań nagrał gwałt na mężczyźnie. Grozi mu 15 lat więzienia
fot. Screenshot YouTube / PoznańStyle
Opublikowane 29 stycznia 2021, 14:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jak informuje portal 'Głos Wielkopolski’ prokuratura żąda 15 lat więzienia dla członka bojówki Lecha Poznań, którego oskarżono o udział w gwałcie na innym mężczyźnie.

Do zdarzenia doszło w 2015 roku, a akt oskarżenia trafił do sądu po 2 latach. W sprawie występuje dwóch sprawców. Jednym z nich jest Bartosz N. członek bojówki Lecha Poznań „Young Freaks”, który wraz z Piotrem Z. uprowadzili ofiarę, wywieźli do lasu, tam zaczęli ją bić. W pewnym momencie Bartosz N, wyciągnął telefon i zaczął nagrywać całe zajście, a Piotr Z. wykorzystując wibrator, zgwałcił porwanego mężczyznę. Następnie napastnicy grozili, że film trafi do sieci.

Jak ustalono w trakcie śledztwa, motywem działań były pieniądze, jednak nikt w tej sprawie nie został aresztowany, gdyż dowody były zbyt słabe.

Wyrok w tej sprawie wciąż nie zapał, gdyż jeden z obrońców powołał się na sprawę z 2020 roku, w której poszkodowany został skazany za oszustwa. Oskarżeni twierdzą też, że również i oni zostali przez niego oszukani. Ten natomiast broni się, zapewniając, że regularnie wymuszali od niego pieniądze.

26 stycznia odbyła się ostatnia rozprawa, a sąd wyda wyrok 2 lutego. Prokurator Magdalena Jarecka domaga się 15 lat więzienia dla Bartosza N. oraz 20 lat dla Piotra Z. W przypadku uznania ich winy obaj mają również zapłacić po 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Źródło: Głos Wielkopolski

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments