Sobota wyjawił, że jego żonie grożono zbiorowym gwałtem. „Znów zaczyna się bać o swoje życie”

Sobota wyjawił, że jego żonie grożono zbiorowym gwałtem. "Znów zaczyna się bać o swoje życie"
fot. Jongmen, Sobota / Facebook
Opublikowane 29 stycznia 2021, 17:23
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Po ostatniej produkcji Soboty i singlu „Jak nie wiadomo, o co chodzi”, który wymierzony jest w stronę Jongmena wybuchła ogromna burza w internecie. Raper, który aktualnie ma podpisany kontrakt z federacją FAME MMA uważa, że Jongmen nie jest raperem, a zwykłym przestępcą.

Sobota na FAME MMA

Michał „Sobota” Sobolewski do swojego debiutu w organizacji FAME MMA przygotowywał się w klubie Berserkers Team Szczecin. W swojej pierwszej walce w karierze na gali FAME MMA 8 przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Filipem „Filipek” Marcinkiem.

Rywal Sobolewskiego, Filip Marcinek miał już okazję stoczyć dwa pojedynki. W swoim debiucie przegrał z Patrykiem Karasiem, a w kolejnej walce pokonał rapera Tomba.

Konflikt Soboty z Jongmenem

Sobolewski miał potwierdzić zeznania tzw. małego świadka koronnego, co odbiło się głośnym echem w świecie internetu, wylewając falę hejtu na rapera. Fani chcieli doprowadzić do walki Sobota vs. Jongmen, jednak pierwszy z nich uciął wszystkie spekulacje i postanowił zawalczyć z Filipem Marcinkiem.

Po głośnej aferze w sprawie potwierdzenia zeznań tzw. sześćdziesiątki Sobota postanowił zrezygnować z kariery muzycznej i skupił się na pojedynku w FAME MMA. Po przegranej powrócił do afery z Jongmenem i jak sam twierdzi sprawa została wyjaśniona z osobami ze strefy „kryminalnej”. – „Spotkał się przedstawiciel mój i przedstawiciele Jongmena, ze strefy, jakby to ująć kryminalnej. Wzięli to wszystko porozstrzygali, pogadali o tym, przeczytali te papiery. Odpowiedni ludzie po wieloletnich wyrokach, którzy się na tym znają i zjedli na tym zęby, siedli razem ze sobą i ustalili, że wszystko jest z moją osobą w porządku. Skończyło się na tym, że nie skrzywdziłem nikogo ani czynem, ani słowem.” – zaznaczał Sobolewski.

Sobota atakuje Jongmena

Kilka dni temu miała premiera nowego singla, gdzie raper kieruje mocne słowa w kierunku Jongmena.

„Żadne FAME MMA czy wejście do klatki, chyba, że do schodowej by ciebie młotkiem załatwić” – rapuje Sobota w najnowszym materiale. Całość znajdziecie tutaj.

Jongmen odpowiada Sobolewskiemu

Jongmen postanowił odpowiedzieć na najnowszy kawałek Sobolewskiego.

„Nigdy nie będziesz miał oddechu. Na każdym koncercie będziesz się bał. I jedyne co ci zostanie, to budowanie „wizerunku” przez twoją żonę zza monitora. Smutne k**wy bez zasad – napisał na Instagramie (stories) Jongmen. Cała wypowiedź dostępna tutaj.

Groźby zbiorowego gwałtu

Teraz szczeciński raper poinformował, że jego żona otrzymała groźby zbiorowego gwałtu. Jak informuje Sobota, teraz Niéllé Diarra boi się o własne życie.

 „Wk*rwia mnie to, że pod pretekstem chronienia praw i zasad ulicy banda gamoni obraża moją żonę i grozi jej zbiorowym gwałtem. Żadne zasady ulicy, kryminału czy gangsterki nie godzą się na groźby i przemoc wobec kobiet i rodziny.” – zaznacza Sobolewski.

Następnie dodając – „To miała być muzyka! Czemu znów są groźby? jak ma reagować kobieta, która znów zaczyna bać się o swoje życie?! To nie mój świat, a muszę milczeć i w nim żyć! Bać się co koncert!” 

Sobota ma pretensje do mediów, że nagłośniły wypowiedzi Jongmena. Według niego to nie żaden uliczny rap, a zwykłe groźby. – „Czemu wy to wszystko promujecie? Czemu promujecie przestępców? Bijecie temu brawo nazywając to ulicznym rapem? To są groźby a nie rap!

Sobota wyjawił, że jego żonie grożono zbiorowym gwałtem. "Znów zaczyna się bać o swoje życie"
fot. Screenshot Instagram

Śmiech, ale ja po groźbach publicznych w temacie zbiorowego gwałtu, po tych j***nych artykułach przeżywam traumę po raz kolejny! Jak ja mam się bronić, nie mogę się odezwać, nie mogę tego zgłosić, muszę się po prostu bać! To jest gówno a nie ulica, to nie są zasady!” – dodaje.

Sobota w jednym z ostatnich postów na Instagramie podsumował – „Udało ci się zastraszyć kobietę! To twój jedyny sukces.” – napisał do Jongmena.

Na koniec zaznaczając – „Pozwólcie, że sobie odpocznę kilka dni od tego wszystkiego, spędzę czas z rodziną, bo ona też mnie potrzebuje.”

Źródło: glamrap.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO