Wielka awantura na gali KSW 58! Zawodnicy pobili się po odczytaniu werdyktu! [WIDEO]

Wielka awantura na gali KSW 58! Zawodnicy pobili się po odczytaniu werdyktu! [WIDEO]
Fot. awantura na KSW 58, Twitter
Opublikowane 30 stycznia 2021, 23:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami już cztery pojedynki z karty głównej KSW 58 oraz trzy debiutu. W kategorii półśredniej tym razem zmierzy się Shamil Musaev i Uros Jurisic.

Dla Jurisica było to 12 starcie w karierze i pierwsze w polskiej organizacji. Fighter do KSW przeszedł prosto z amerykańskiej organizacji Bellator. Zawodnik podszedł do walki z Musaevem bez żadnej porażki na koncie. Na 11 pojedynków 10 skończył przed czasem.

Shamil Musaev również podchodził do starcia niepokonany. Na 13 pojedynków przed czasem wygrywał 10 razy. Dla Rosjanina było to trzecie starcie w KSW. W poprzednich pojedynkach już w pierwszej rundzie pokonał Grzegorza Szulakowskiego i Huberta Szymajda.

RELACJA

Pierwsza runda rozpoczęła się od lowkicka wyprowadzonego przez Jurisicia. Musaev złapał kolejne kopnięcie i nieskutecznie próbował obalić rywala. Tym razem Musaev odpowiada – lowkick, a następnie frontalne kopnięcie na korpus. Niskim kopnięciem ponownie atakuje Jurisić.

Musaev w końcu obala po kolejnej próbie kopnięcia i atakuje ciosami na korpus i głowę, którymi czysto trafił do celu. Słoweniec atakował łokciami, jednak nieskutecznie. Po chwili Jurisiciowi udało się podnieśc walkę do stójki. Kolejne dwa mocne lowkicki Musaeva i celna obrotówka na korpus. Rosjanin dalej atakuje, wyprowadza celny prawy i na koniec dodaje lowkicka.

Druga runda rozpoczęła się od słabych ataków Słoweńca, na co Musaev odpowiedział potężnymi lowkickami. Jurisić nadal niecelnie uderza w powietrze. Następnie backfist w wykonaniu Musaeva i ponownie widzimy nieskuteczne lowkicki Jurisicia.

Musaev trafia w szczękę rywala i dodaje mocny lowkick. Jurisić klinczuje i próbuje obalić, jednak bez szans. Trzyma przeciwnika pod siatką, jednak ostatecznie sam zostaje obalony. Jurisic ponownie próbuje atakować łokciami. Tym razem bardziej skutecznie. Musaev odpowiada ciosami z góry, a walka po chwili wraca na środek klatki. Rosjanin wyprowadza kopnięcie, a rywal próbuje wywrzeć na nim presję. Musaev chwyta nogę przeciwnika i walka kontynuowana jest w parterze, gdzie trafia mocnymi łokciami.

Ostatnia odsłona. Słoweniec zaczyna od nietrafionych ciosów. Musaev odpowiada celną kombinacją i trafia w szczękę rywala. Jurisić nieskutecznie próbuje obalić i dostaje sierpa. Rosjanin kontynuuje okopywanie nogi przeciwnika i dodaje dwa ciosy. Walka ponownie przeniosła się do parteru po obaleniu autorstwa Musaeva. Jurisić jak poprzednio wyprowadza łokcie, natomiast Rosjanin atakuje z góry. Musaev przeszedł do półgardy i młotem trafia przeciwnika. Jurisić po chwili wstaje i w końcu udaje mu się obalić Rosjanina, który jednak uciekł Słoweńcowi chwilę przed końcem starcia.

Sędziowie nie mieli wątpliwości. 30-27 dla Musaeva. Uros Jurisić ponosi pierwszą porażkę w karierze.

To jednak nie koniec! Narożnik Jurisicia zaczął się awanturować. Ochroniarze i szefowie KSW uspokoili sytuację, jednak Musaev i Jurisić stanęli twarzą w twarz. Rosjanin bez żadnych problemów obalił Słoweńca i zaczął atakować rywala pięściami! Do bójki dołączyły się ekipy obu zawodników i zaczęły wyprowadzać ciosy!

Dopiero po dłuższej chwili udało się opanować całą sytuację. Andrzej Janisz określił całą zdarzenie w takich słowach – ’To już jest… to jest debilizm! To jest zaprzeczenie sportu

KARTA WALK

WALKA WIECZORU:

Salahdine Parnasse (14-0-1) vs. Daniel Torres (11-4)

CO-MAIN EVENT:

Szymon Kołecki (8-1) vs. Martin Zawada (29-15-1)

KARTA GŁÓWNA:

Michał Michalski (8-4) vs. Aleksandar Rakas (16-7)

Michał Andryszak (21-9) vs. Guto Inocente (8-5)

Shamil Musaev (13-0) vs. Uroš Jurišić (11-0)

Paweł Polityło (5-2) vs. Dawid Martinik (4-1)

Robert Ruchała (4-0) vs. Daniel Bažant (5-1)

Bartłomiej Kopera (9-6) vs. Francisco Barrio (7-2)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO