Abus Magomedov o Jurisiciu – „Myślę, że jest nazistą. Powiedział do Shamila: J***ć wszystkich muzułmanów”

0
Abus Magomedov o Jurisiciu -
Fot. Magomedov skomentował awanturę na KSW 58, Twitter

Zawodnik KSW Abus Magomedov skomentował awanturę, do której doszło na sobotniej gali po walce Shamila Musaeva i Urosa Jurisicia.

Po ogłoszeniu werdyktu i zwycięstwie Musaeva zawodnik celebrując kolejną wygraną, przyłożył palec do ust, wykonując gest uciszenia. Być może właśnie to nie spodobało się rywalowi, który rozpoczął całą awanturę od nieodpowiedniego zachowania wobec menadżera Musaeva. W sieci krążą nagrania, na których widać, jak zawodnik odpycha, lub uderza Ivana Dijakovicia.

Po uspokojeniu sytuacji Musaev i Jurisić znaleźli się niepilnowani twarzą w twarz, po czym pierwszy z zawodników obalił rywala i zaczął go bić. Miała być to reakcja na słowa wypowiedziane przez Słoweńca.

Całą sprawę opisał Abus Magomedov, który znajdował się w narożniku zwycięzcy. W rozmowie z rosyjskim portalem sport-express.ru rozpoczął od wyjaśnienia, że od 5 lat Jurisić prowadzi wojnę z innym zawodnikiem KSW, mistrzem wagi półśredniej Roberto Soldiciem [Transkrypcja lowking.pl]- Teraz okazało się, że Shamil wyraźnie pokonał go na punkty. Być może nie był w stanie okiełznać emocji? Zobaczył naszego wspólnego menadżera i chciał na nim wyładować swoją złość. Widzieliśmy dzisiaj nagranie, na którym koleś podszedł do naszego menadżera i po prostu dał mu w twarz.

Rozmawiałem z Shamilem i ludźmi, którzy byli obok. Myślę, że jest nazistą. Powiedział do Shamila: „J***ć wszystkich muzułmanów”. Powiedział to wtedy, gdy się spotkali. Wtedy Shamil uniósł go i przewrócił – wyjaśnił.

Spotkaliśmy się z jego drużyną po walce i wydaje się, że odbyliśmy dobrą rozmowę. Spotkaliśmy się w windzie w hotelu. Nie przyznają się do winy, oskarżają naszego menadżera. Ale wiem, że niczego do nich nie powiedział. To Uros podszedł, uderzył go w twarz i odszedł. I się zaczęło – dodał.

Źrodło: lowking.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie