Wtorek, 16 Lipca, 2024

Kubańczyk o znajomości z Popkiem – ‘Zdarzało się porozrabiać w Mielnie. Na 14 dni, spaliśmy 2’ [WIDEO]

Kubańczyk o znajomości z Popkiem - 'Zdarzało się porozrabiać w Mielnie. Na 14 dni, spaliśmy 2' [WIDEO]
Fot. Kubańczyk, YouTube
Opublikowane 8 lutego 2021, 12:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwsza konferencja poprzedzająca kolejne FAME MMA. Na dziewiątej edycji gali, w walce wieczoru do klatki wejdą Popek i Kizo.

Popek aktualnie jest w życiowej formie i nieustannie trenuje. Zmienił swoje podejście do sportu i tryb życia. Jak przyznał, jest nawet gotowy stoczyć pojedynek na pełnym, 3-rundowym dystansie. O jego dawnym stylu życia wspomniał Kubańczyk, z którym mieliśmy okazję porozmawiać.

Jakub Flas na swoim koncie ma dwa pojedynki w FAME MMA. W debiucie pokonał Michała “Boxdela” Barona, a w kolejnym starciu Mateusza Łapota znanego jako L-Pro. W nadchodzącym starciu zmierzy się z Marcinem Malczyńskim.

Kubańczyk jak sam przyznaje, miał przez pewien okres problemy z alkoholem i narkotykami, jednak nie zamierza już do tego wracać. Z uśmiechem na twarzy wspomina jednak ostatnio rok i imprezowanie z Popkiem.

Z Popkiem jesteśmy zajeb***ymi ziomkami, zdarzało nam się trochę porozrabiać, szczególnie w Mielnie w tamtym roku, jak graliśmy koncerty. Zdarzało się spać przez dwa tygodnie dwa dni – powiedział Kubańczyk.

Cały wywiad możesz znaleźć poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO