Popek przed walką na FAME MMA 9. „Musiałem sprawdzić, kim jest Kizo.”

0
Popek przed walką na FAME MMA 9.
fot. FAME MMA

Walka Popka Monstera z raperem Kizo już 6 marca na gali FAME MMA 9. Na wczorajszej konferencji prasowej raperzy mogli zamienić ze sobą kilka zdań. Zaskakujące słowa wypowiedział Popek, który stwierdził, że kiedy włodarze zaproponowali taki pojedynek musiał sprawdzić kim jest Kizo!

Na pierwszej konferencji przed FAME MMA 9, Popek powiedział – „To dla mnie czysty biznes. Poznałem Kizo, kiedy włodarze zaproponowali mi walkę. Sprawdziłem, kim jest Kizo, śledzę go, jego poczynania na salce. Będziemy się nap**alać, ile wlezie, damy dobrą walkę, na to liczę. I tyle.” – zaznaczył.

Szybko odpowiedział Kizo, który powiedział, że poznał się z Popkiem na jednym z koncertów, ale on może tego nie pamiętać.

Ja akurat Popka znałem, kojarzyłem. Poznaliśmy się kiedyś na jakimś koncercie, możesz tego nie pamiętać, nieważne. Wychodzę do niego z szacunkiem. Nieważne stójka czy parter, ja czy on, liczę na to, że obaj damy najbardziej historyczną walkę w tej federacji. To będzie ku**a walka,na to liczę – skomentował.

Zobacz wywiad z Kizo:

Źródło: FAME MMA

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie