Gamrot gotowy na powrót do oktagonu! Chce zastąpić swojego pogromcę

0
Gamrot gotowy na powrót do oktagonu! Chce zastąpić swojego pogromcę
Fot. Mateusz Gamrot, Instagram

Mateusz Gamrot już jakiś czas temu oświadczył, że przekazał UFC swoją dyspozycję i chciałby stanąć do kolejnej walki na przełomie lutego i marca.

Mateusz Gamrot pierwszy pojedynek w UFC stoczył w październiku. W starciu z Guramme Kutateladze poniósł pierwszą porażkę, jednak znaczne grono uważa, że decyzja sędziów była niewłaściwa i pojedynek powinien wygrać Polak. Już pod koniec roku fighter podał termin, w którym chciałby stoczyć kolejną walkę.

Do drugiego pojedynku w UFC Gamer przygotowuje się w American Top Team – jednym z najlepszych na świecie klubów. Wyjazd do Ameryki umożliwił Polakowi trenowanie z gwiazdami największej organizacji MMA na świecie, co w dużym stopniu może przełożyć się na rozwój umiejętności i lepsze przygotowanie do kolejnego starcia.

Gamrot jakiś czas temu przyznał, że najbardziej chciałby walczyć na jednej gali z Błachowiczem, jednak takiej możliwości nie dostał. Teraz nawołuje do starcia z Donem Madge. Jest to zawodnik, z którym miał walczyć pogromca Gamrota – Guram Kutateladze. Gruzin niestety wypadł z pojedynku z powodu kontuzji.

Polak szybko zareagował na tę informację wpisem – Wszystkiego najlepszego Guram! Szybkiego powrotu do zdrowia! Sean Shelby, UFC – jestem gotowy.

Źródło: Twitter

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie