Marcin Najman kieruje ostre słowa do Taxi Złotówy! „Zachowujesz się jak ta banda frajerów… będziesz pojechany!”

0
Marcin Najman kieruje ostre słowa do Taxi Złotówy!
fot. YouTube / Screenshot

Marcin Najman podkręca atmosferę przed pojedynkiem z Taxi Złotówą. Już 13 lutego zobaczymy, jak twierdzi – „pożegnalny pojedynek”. Będzie to huczne zakończenie zwariowanej kariery Najmana, jednak czy jej finał będzie szczęśliwy?

Szymon Wrzesień, czyli rywal „El Testosterona” zapowiada, że znokautuje zawodnika z Częstochowy. Wrzesień twierdzi, że gdy do sieci wypłynęła informacja o tym, że zawalczy z Najmanem to wylała się na niego fala hejtu. Gdyby okazało się, że przegrałby z „El Testosteronem” to w świecie sportu byłby skończony i zapewne nie pokazałby się już na żadnej gali. Co ciekawe „Taxi Złotówa” do walki przygotowuje się w klubie… Berserkers Team!

Fenomen Najmana do dziś pozostaje niewyjaśniony. Zawodnik od zawsze budził kontrowersje, a jego wypowiedzi w mediach podgrzewały atmosferę do czerwoności. Najman w formule MMA stoczył łącznie 8 walk, z czego wygrał tylko 3 razy. Co ciekawe, tylko jedna walka zakończyła się w drugiej rundzie, po upływie 32 sekund. Pozostałe walki przegrywał lub wygrywał w pierwszej rundzie. Zawodnik pokonał debiutującego w sportach walki Michala Dobiasa, Bonusa BGC z bilansem 4 porażek i Daro Lwa, który w 10 pojedynkach wygrał tylko jedną walkę.

W ostatnim pojedynku z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim na gali FAME MMA 8 doszło do kontrowersyjnej sytuacji, w której Najman najpierw obalił swojego rywala, a później kopnął Kasjusza! Pojedynek był zakontraktowany w formule bokserskiej. W klatce wybuchła ogromna awantura, o której pisały media w całej Polsce. Po tym skandalu Najman postawił na swoje i zorganizował galę… „VIP-MMA”.

Na roascie Najmana, Taxi Złotówa powiedział – „Mamy spotkać się na Twojej ostatniej walce. Nie wyobrażasz sobie jak bardzo dostałem po tyłku, że dałem Ci stoczyć ten pojedynek. Wylało się na mnie wiadro pomyj. Mi się obrywa. Taksówkarz obrywa, że będzie walczył z zawodowcem.

Dobra, ja to przetrwam, gorsze sytuacje przetrwałem, ale mam do Ciebie jedną prośbę – słuchaj, spójrz mi teraz w oczy. Obiecaj, że podczas naszej walki nie odpier***sz żadnego numeru! Nie skontuzjujesz się, nie zdyskwalifikujesz, kursy na to są dwa razy większe, niż na Twoją wygraną. Zbyt ciężko zapierd***em, żeby się skompromitować. Chce sportowej walki. Obiecaj to wszystkim, że 13 lutego stoczymy sportowy pojedynek i nie obsrasz zbroi.”

Najman postanowił po roaście nagrać wideo z przygotowań, w którym skierował mocne słowa do swojego rywala.

„No i widzisz Złotówa. Miałeś zachowywać się jak sportowiec, a zachowujesz się jak ta banda frajerów, z którą miałem ostatnio do czynienia. Polegniesz tak samo jak Bonus i Lew, też w pierwszej rundzie i też bardzo szybko. Forma moja już na dziś jest bardzo dobra, żadnej taryfy ulgowej, taryfą to se mogłeś jeździć po nocy w Szczecinie. Całe życie jeździsz, będziesz pojechany.”

Źródło: YouTube / Marcin Najman

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie