Marcin Malczyński porównał treningi u Szulakowskiego i Karakana – „Jest dużo bardziej rygorystyczny i dużo bardziej wymagający, nie ubliżając Szuliemu” [WIDEO]

0
Marcin Malczyński porównał treningi u Szulakowskiego i Karakana -
Fot. Malczyński z Karanem i Szulakowskim, Instagram

Już 6 marca odbędzie się FAME MMA 9. W pojedynku wieczoru do klatki wejdą Popek i Kizo. W niedziele odbyła się pierwsza konferencja przed galą, a my mieliśmy okazję porozmawiać z zawodnikami, których nazwiska znalazły się na karcie walk.

Marcin Malczyński w FAME MMA zadebiutował na piątej gali. W 2019 roku zmierzył się z Ad Busterem, którego pokonał na punkty. Kolejnym rywalem Malczyńskiego będzie Jakub Flas znany jak Kubańczyk.

Malczyński we wczorajszej rozmowie został zapytany o zmianę klubu i porównał jak wyglądały przygotowania u dwóch innych trenerów. Pierwszym z trenerów Malczyńskiego był Grzegorz Szulakowski. Obecnie zawodnik współpracuje z Dawidem Karecińskim znanym jako Karakan.

Malczyński przyznał, że obecnie treningi wyglądają mocniej niż poprzednio – „Ten trener jest dużo bardziej rygorystyczny i dużo bardziej wymagający, nie ubliżając Szuliemu. Po prostu jest typowym zapaśnikiem, który pół życia przetrenował na matach w Rosji. Taka stara szkoła, która procentuje” – przyznał w rozmowie z fansportu.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie