PZPN chce kibiców na stadionach i prosi… „Aby nie gromadzili się w tzw. młynie”
przez Dariusz Oles
Na wtorkowym posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Rekreacji, Marek Doliński (dyrektor PZPN od spraw bezpieczeństwa i organizowania imprez masowych), przedstawił protokół zakładający wpuszczenie kibiców na stadiony już w marcu.
W ciągu kilku dni propozycja zostanie wysłana również do kancelarii Rady Premiera, która ma decydujący glos w tej sprawie. Zbigniew Boniek uważa, że 25-procentowe obłożenie aren piłkarskich nie powinno mieć wpływu na transmisję koronawirusa. Prezes PZPN stwierdził ponadto, że kibice również muszą być odpowiedzialni i wszelkie próby tworzenia „młynów” powinny być odłożone na lepsze czasy. Gdyby fani ignorowali zalecenia, trzeba by było – stworzyć odpowiednie narzędzia, aby słuchali. – dodaje w wywiadzie dla meczyki.pl Boniek.
PZPN chciałby również, aby kibice pojawili się na meczach reprezentacji.
Źródło: meczyki.pl
- PRIME 17: Mistrz FEN zwyciężył w boksie! Bartnik wypunktował Normana Parke’a
- PRIME 17: Paweł Tyburski wygrał po emocjonującej walce wieczoru. Taazy z kolejną przegraną!
- PRIME 17: Muran zawiódł w Hooligan Style, ale rozbił Rashida
- PRIME 17: Marcin Wrzosek wrócił i wygrał! Wypunktował Rytę w boksie
- PRIME 17: Jóźwiak przegrał pierwszą walkę. Lukas znokautował Prezesa