Kamila Wybrańczyk przed debiutem w FAME MMA musiała… usunąć implanty! „Miałam te balony dosyć spore.”
przez FW
Kamila Wybrańczyk już 6 marca zawalczy na gali FAME MMA 9 i będzie to jej debiut w mieszanych sportach walki. Narzeczona Artura Szpilki kilka dobrych lat trenuje brazylijskie jiu-jitsu i ma nawet za sobą starty w tej formule. Teraz spróbuje sił w MMA, a jej przeciwniczką będzie Zusje, która już dwa razy wchodziła do klatki FAME MMA.
Po pierwszej konferencji przed FAME MMA 9 udało nam się zamienić kilka słów z „Kamiszką”.
„Relacjonowałaś w internecie operacje usuwania implantów.” – zaznaczył dziennikarz.
– „Tak wyciągałam implanty. Przyczepie Ci takie 2 kg woreczki i wtedy mi powiesz, czy Ci wygodnie czy nie. I jeszcze trening z tym trzeba zrobić. Serio mówiąc było mi bardzo niewygodnie, miałam te balony dosyć spore. Powiedziałam sobie coś za coś, skoro mam szansę zawalczyć i mam dać z siebie wszystko to idę na całość. Wszystko w imię sportu.”
Narzeczona Szpilki dodała, że dostała też inne propozycje, więc wolała od razu pozbyć się implantów – „Mogłabym z tym spokojnie chodzić, ale posypały się inne propozycje, z innej federacji, ale mniej płacili, więc wybrałam FAME MMA. Jak będą chcieli to będę walczyć.” – zaznaczyła Wybrańczyk w rozmowie z fansportu.pl
- UFC: Potężne low kicki Baraniewskiego! Polak z kolejną imponującą wygraną [VIDEO]
- UFC: Baraniewski vs Tafa. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online
- Baraniewski w limicie przed UFC Vegas 118. Rywal z problemami na wadze
- Maja Chwalińska w finale Roland Garros. Buk daje 500 PLN, jeśli wygra seta!
- Dyrektor sportowy KSW o komentuje zamieszanie po finale Projektu Fighter: Powiedziałem mu, że nie powinien tego robić