Majecki wrócił do bramki AS Monaco. Pechowy debiut Modera i Karbownika [WIDEO]
przez Dariusz Oles
Radosław Majecki po pięciu miesiącach znowu pojawił się między słupkami drużyny prowadzonej przez Nico Kovaca. Polak zagrał w pucharowym meczu, w którym AS Monaco zmierzyło się z Grenoble. Były legionista zachował czyste konto, a jego drużyna po bramce zdobytej przez Stevana Joveticia awansowała do 1/16 finału pucharu Francji.
Debiut w Brighton & Hove Albion zaliczyli Michał Karbownik i Jakub Moder. Zawodnicy, którzy zimą trafili do klubu Premier League, zagrali od pierwszej do ostatniej minuty w spotkaniu z Leicester. Mecz odbył się w ramach rozgrywek FA Cup. Polacy niestety nie pomogli „Mewą” w odniesieniu zwycięstwa nad „Lisami”, które wygrały 1:0 po bramce w ostatnich sekundach spotkania.
Gospodarze awansowali tym samym do ćwierćfinału pucharu Anglii.
Źródło: własne
- Maja Chwalińska w finale Roland Garros. Buk daje 500 PLN, jeśli wygra seta!
- Dyrektor sportowy KSW o komentuje zamieszanie po finale Projektu Fighter: Powiedziałem mu, że nie powinien tego robić
- Wojsław Rysiewski wyjaśnił temat Dominika Zadory w KSW: Chcę dać mu szansę
- Denis Załęcki skomentował problemy Bartosza Szachty. „Ludzie potrafią połączyć kropki”
- Marcin Najman zakpił broniąc Murańskiego. Poszło o Legię Cudzoziemską