Stadion Pogoni Szczecin rośnie! Podano datę zakończenia prac [WIDEO]

0
Pogoń Szczecin stadion
fot. screenshot YouTube

Nowy stadion Pogoni Szczecin z tygodnia na tydzień wygląda coraz bardziej efektownie. Generalny wykonawca oddał do użytku dwie trybuna, a na trzeciej trwają prace wykończeniowe. Pełną parą ruszył również etap związany z budową trybuny północnej.

Trzy nowe trybuny są już w pełni zadaszone, a dwie z nich – gdyby nie pandemia koronawirusa – mogłyby już przyjmować fanów „Portowców”. Obiekt przy ulicy Twardowskiego w tej chwili przypomina literę C, a do pełnego zamknięcia areny potrzebna jest czwarta trybuna. Ta powstanie w ramach drugiego etapu, który jest w trakcie realizacji. W tej chwili trwają prace związane z przygotowaniem fundamentów pod konstrukcję.

Generalny wykonawca podał również przybliżony termin oddania do użytku całego obiektu. W chwili obecnej, pomimo epidemii, o poślizgach nie ma mowy. – Planujemy całość zakończyć w drugim kwartale przyszłego roku i większych zagrożeń nie widzę. Wiadomo, że pandemia, która nas otacza ma wpływ na tempo prac, na to, że nie możemy gromadzić większej grupy pracowników w zamkniętych pomieszczeniach, że są opóźnienia przy dostawach, ale biorąc pod uwagę czas do końca, to nie widzę zagrożeń w dotrzymaniu terminu. – powiedział, w rozmowie z gs24.pl kierownik budowy Andrzej Michalski z firmy Darco. 

Źródło: gs24.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie