Czwartek, 25 Kwietnia, 2024

Atalanta nie dała żadnych szans Napoli! Zobacz świetną akcję, która dała im prowadzenie na 2:0.

Atalanta nie dała żadnych szans Napoli! Zobacz świetną akcję, która dała prowadzenie na 2:0.
Opublikowane 11 lutego 2021, 16:21
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Atalanta nie dała żadnych szans drużynie Napoli we wtorkowym meczu Pucharu Włoch. W pierwszej połowie spotkania gospodarze prowadzili już 2:0. W drugiej połowie Napoli zdobyło jedną bramkę, a finalnie całe spotkanie zakończyło się 3:1 dla piłkarzy z Bergamo dając im tym samym awans do finału, w którym zmierzą się z Juventusem!

Piękną akcją, która doprowadziła do wyniku 2:0 już w 16 minucie wykazała się Atalanta, która wręcz bawiła się ze swoimi rywalami. Pessina wykorzystał wypracowaną przez zespół akcję i wbił piłkę do siatki. Zobaczcie zgranie drużyny Atalanty: