Nietypowa kara dla Lukaku i Ibrahimovicia za awanturę i wyzwiska na boisku – “Pie***ę ciebie i twoją żonę. Dalej chcesz mówić o mojej matce?” [WIDEO]

Nietypowa kara dla Lukaku i Ibrahimovicia za awanturę i wyzwiska na boisku - "Pie***ę ciebie i twoją żonę. Dalej chcesz mówić o mojej matce?" [WIDEO]
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

26 stycznia w ćwierćfinale Pucharu Włoch AC Milan zmierzył się z Interem Mediolan. W trakcie meczu doszło do dużej awantury.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść ekipy z Mediolanu. Pierwszą bramkę w meczu zdobył Zlatan Ibrahimović w 31′ minucie. Gola dla Interu dopiero w 71′ minucie strzelił Romelu Lukaku, który wykorzystał rzut karny. Ostatnią bramkę, która zapewniła zwycięstwo Interowi, w 97′ minucie zdobył Christian Eriksen.

Od 58′ minuty AC Milan musiał grać w osłabieniu, gdyż Ibrahimović dostał czerwoną kartkę i został wyrzucony z boiska. Już przed przerwą doszło do starcia pomiędzy Zlatanem, a Lukaku. Wówczas zawodnicy dostali po żółtej kartce. Piłkarze zaczęli obrażać siebie nawzajem i niewiele brakowało, a doszłoby do bójki. Ibrahimović miał obrazić matkę Lukaku, na co ten odpowiedział – “Pie***ę ciebie i twoją żonę. Dalej chcesz mówić o mojej matce?” Piłkarze nie przestawali się kłócić nawet w drodze do szatni, w przerwie meczu.

Po powrocie na boisko zawodnicy się uspokoili, jednak Zlatan ostro sfaulował Aleksandra Kolarova, za co został wyrzucony z boiska.

Wydział dyscyplinarny FIGC postanowił przeprowadzić śledztwo w sprawie awantury na boisku. Przesłuchany został sędzia Paolo Valerego oraz Zlatana. Związek chciał sprawdzić, czy starcie miało jakiekolwiek podłoże rasistowskie. W związku z tym, że takiego nie stwierdzono, zawodnicy najprawdopodobniej zostaną ukarani w łagodny sposób. Jak podaje “La Repubblica”, być może będzie to kampania edukacyjna o zasadach fair-play.

Źródło: Sportowe Fakty