Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

Cracovia remisuje z Podbeskidziem. Pomocnik gości nie trafia do pustej bramki! [WIDEO]

cracovia - podbeskidzie
Opublikowane 13 lutego 2021, 21:39
przez Dariusz Oles
0
0

Cracovia zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1-1, w meczu 17. kolejki Ekstraklasy. Mecz lepiej rozpoczęli “Górale”, którzy za sprawą Jakuba Hory objęli prowadzenie w 25. minucie. Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. Przed przerwą do wyrównania doprowadził Pelle van Amersfoort.

W drugiej połowie dużą przewagę osiągnęli gospodarze, którzy nie potrafili wykorzystać żadnej ze stworzonych przez siebie okazji. Cracovia za niefrasobliwość mogła zostać w końcówce ukarana, lecz stuprocentowej okazji nie wykorzystał Dominik Frelek, który nie trafił do pustej bramki.

Obie drużyny spotkanie kończyły w dziesiątkę. Czerwone kartki zobaczyli Gergo Kocsis oraz Ivan Marquez Alvarez.

Żródło: własne / twitter