Zobacz trening Marcina Najmana przed jego „ostatnią” walką. Saleta bojkotuje imprezę.

Zobacz trening Marcina Najmana przed jego "ostatnią" walką. Saleta bojkotuje imprezę.
fot. Screenshot YouTube / MMA-VIP
Opublikowane 13 lutego 2021, 08:56
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Oficjalne pożegnanie Marcina Najmana już dzisiaj. Zawodnik z Częstochowy zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w karierze chyba…, że ktoś zaproponuje mu pół miliona złotych! Wtedy powrót Najmana jest możliwy. W klatce „MMA-VIP” spotka się z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Szymon Wrzesień to szczeciński youtuber znany jako Taxi Złotówa, na którego kanale możemy znaleźć między innymi wywiady przeprowadzane w trakcie jazdy taksówką. Wrzesień miał już okazję wejść do klatki i zawalczyć w formule MMA. 32-latek zdradził, że treningi MMA pomogły mu w odzyskaniu formy i podbudowaniu nie tylko zdrowia fizycznego ale także psychicznego.

 „Dzięki treningom MMA schudłem ponad 60kg i wyleczyłem się z ciężkiej depresji. Dla mnie to jest największe zwycięstwo!” – napisał „Taxi Złotówa” w swoich social mediach.

Co ciekawe całą imprezę postanowił zbojkotować Przemysław Saleta! W wywiadzie dla ”Duży w maluchu” wypowiedział się o gali Marcina Najmana.

Uważam, że powinno to się zakończyć bojkotem tego eventu. Po pierwsze ze względu, że robi to Marcin Najman, a naprawdę on szkodzi środowisku sportów walki. Wiele osób jednak myśli, że on jest sportowcem, jest przedstawicielem sportów walki bez względu na to czy jest to boks, czy MMA czy co on tam wymyśli. I patrzy się na sporty walki przez pryzmat jego osoby, a potem komuś się wydaje się, że nie trzeba żadnych umiejętności, treningów, wystarczy że będę kogoś obrzuca wyzwiskami i walka się sprzeda. A nie chodzi oto w sportach walki. W sportach walki, zresztą w każdym sporcie chodzi oto żeby dać z siebie wszystko, bez względu czy to jest przegrana czy wygrana. I w związku z tym, że zbliża się ta walka to ja na swoich mediach społecznościowych będę nawoływał do bojkotu imprezy. To jest następna próba nabijania fanów w butelkę i oszukiwania społeczeństwa.”

Jak już wiadomo, 41-letni zawodnik nie zadowolił się pojedynkiem z Don Kasjo na FAME MMA 8, więc postanowił zorganizować własną imprezę sportową. Ogłosił, że odbędzie się ona 13 lutego, a dostęp uzyskamy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Całą galę poprowadzić ma Edward Durda, według Najmana „Drugi najrzetelniejszy dziennikarz sportowy i ring announcer w Polsce”, a sędzią głównym będzie Mirosław Okniński.

Starcie wieczoru poprzedzi 5 pojedynków. Zobaczymy między innymi czterech pięściarzy debiutujących w formule MMA. Całe wydarzenie otworzy natomiast pojedynek nazwany „Walką o najlepszego trenera personalnego„, w którym zmierzą się Fit Dzik i Adrian Cios.

Źródło: Duży w Maluchu / Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments