Lewandowski dał sygnał do ataku! Bayern uniknął blamażu [WIDEO]

Opublikowane 16 lutego 2021, 07:21
przez Dariusz Oles
0
0

Robert Lewandowski zdobył bramkę nr 25 w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi. W meczu kończącym 21. kolejkę, Bayern Monachium tylko zremisował z Arminią Bielefeld 3-3.

Pierwsza połowa meczu należała do beniaminka, który schodził na przerwę z sensacyjnym, dwubramkowym, prowadzeniem. Gole strzelili Michel Vlap i Amos Pieper.

Tuż po przerwie sygnał do odrabiania strat dał Robert Lewandowski, który w 48.minucie, fenomenalnym uderzeniem, zdobył kontaktową bramkę. Odpowiedź Arminii nadeszła jednak 60.sekund później, kiedy to do siatki trafił Christian Gebauer.

Radość z niespodziewanego prowadzenia, w zespole prowadzonym przez trenera Uwe Neuhausa, nie trwała jednak długo. Monachijczycy rzucili się do odrabiania strat i po bramkach Corentina Tolisso i Alphonso Daviesa doprowadzili do remisu. Na odwrócenie losów spotkania zabrakło jednak czasu i obie drużyny musiały podzielić się punktami.

Bayern z przewagą pięciu oczek na RB Lipsk prowadzi w ligowej tabeli. Arminia zajmuje 16 miejsce.

Źródło: twitter