Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala? „Czekam na kontrakt i…”
przez Przemek Krautz
Mateusz Gamrot obecnie przygotowuje się do kolejnego starcia w największej organizacji MMA na świecie. Jak przyznał na Instagramie, czeka na kontrakt i ogłosi swoją walkę.
Polak do 20 pojedynku w karierze przygotowuje się na Florydzie, w jednym z najlepszych klubów na świecie, czyli w American Top Team, gdzie ma okazje szlifować swoje umiejętności pod okiem światowej klasy trenerów i sparować z innymi zawodnikami UFC.
Gamer w debiucie w nowej organizacji zmierzył się z Guramem Kutateladze. Starcie było bardzo wyrównane i zwycięstwo mogło pójść na konto jednego, jak i drugiego zawodnika. Niestety Polak poniósł pierwszą porażkę w karierze.
Fighter wrócił do Polski, jednak szybko chciał ponownie wkroczyć do oktagonu. Pod koniec roku zapowiadał, że najbardziej pasuje mu walka w lutym lub w marcu. Chciał nawet wskoczyć na zastępstwo za kontuzjowanego Gurama Kutateladze i zawalczyć z Donem Madge.
Kilka dni temu na swoim Instagramie umieścił wpis – „Coś zaczyna się rozjaśniać„. Teraz wiemy już, że chodziło zapewne o kolejną walkę w UFC. Pod ostatnim udostępnionym filmem zawodnik przekazał – „Czekam na kontrakt i ogłaszam moją kolejną walkę w ufc ???„
- Jacek Murański wietrzy spisek Najmana i FAME: Ułożyli się, to jest fake kontuzja [WIDEO]
- Gorąco między Topurią i Gaethje: Znokautuję cię w dwie minuty
- Szacunku nie będzie! Ilia Topuria zapowiada brutalny nokaut na gali UFC w Białym Domu
- PRIME MMA 17: karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy?
- PRIME MMA 17 – odbierz kod PPV za zakład! Oglądaj na żywo