Sobota, 20 Kwietnia, 2024

Błyskawicznie wygrał turniej na gołe pięści i zawalczył w Genesis. Rutek powraca na gali OCTAGON No Mercy 10

Opublikowane 18 lutego 2021, 08:07
przez Przemek Krautz
0
0

Już w sobotę, 20 lutego do klatki powróci fighter znany z walk na gołe pięści. Ma na swoim koncie udziału w Genesis, czy krwawych turniejach K1.

Dla organizacji OCTAGON No Mercy będzie to jubileuszowa gala. W klatce zobaczymy aż 30 zawodników, którzy w 15 pojedynek zmierzą się w formule MMA i K1.

W walce wieczoru w kategorii do 84 kilogramów do walki staną Adrian Dudek i Dawid Drobina. Zwycięzca pojedynku w kolejnym starciu zmierzy się o mistrzowski pas organizacji OCTAGON. W ostatniej walce Dudek walczył na gali MMASTERS LEAGUE i zmierzył się z czeskim policjantem Danielem Brunclikiem. Polak nie dał mu najmniejszych szans i znokautował go w zaledwie 7 sekund! Drobina natomiast ostatni raz bił się w 2017 roku i zamierza udowodnić, że przez ten czas nie wyszedł z formy i poradzi sobie z rywalem.

Dostęp do gali wykupisz tutaj.

Octagon No Mercy 10

W klatce zobaczymy także zawodników, którzy mają za sobą starty w formule walk na gołe pięści.

W formule K1 i kategorii do 84 kilogramów z Przemysławem Walkówem zmierzy się Mateusz Kopeć, który brał udział w trzeciej edycji turnieju GROMDA.

Kolejnym fighterem jest Dariusz Rutkiewicz, który w K1 w kategorii do 75 kilogramów zmierzy się z Patrykiem Mielniczukiem. Rutkiewicz wziął udział w gali Krwawy Sport 1 i w 4-osobowym turnieju zaliczył dwa szybkie zwycięstwa. Zawodnik brutalnie znokautował Arkadiusza Jakóbczyk, a następnie w finale zmierzył się z Michałem Marczakiem, z którym wygrał po zaledwie jednym ciosie!

Fighter został mistrzem organizacji, jednak nie udało mu się obronić tytułu w walce z Jędrzejem Durskim. W kolejnym pojedynku na gołe pięści zmierzył się z Vaso Bakoceviciem na gali Genesis, jednak i tym razem przegrał. Został znokautowany w drugiej rundzie.