Romanowski atakuje Szuliego – „Walczysz czy spierdzielasz? Wyślę cię na emeryturę i wtedy…”

0
Romanowski atakuje Szuliego -
Fot. Romanowski / Szuli, Instagram

Tomasz Romanowski na swoim Instagramie rzucił wyzwanie Grzegorzowi Szulakowskiemu, z którym chce walczyć w kategorii do 77 kilogramów.

Pierwszy z fighterów znany jako Tommy ma na swoim koncie 21 walk i 13 zwycięstw. Nie przegrał żadnego z ostatnich 9 pojedynków i od 2018 roku jest niepokonany. Tylko jedno starcie zostało uznane za no-contest po przypadkowym faulu Romanowskiego. Zawodnik w ostatnim pojedynku zadebiutował w KSW i po jednogłośnej decyzji wygrał z Ionem Surdu.

Natomiast Szuli w klatce MMA stoczył 13 walk i wygrał 9 razy. Obecnie ma za sobą słabą serię 3 porażek i od 2018 roku nie wygrał żadnej walki. Fighter, który dotychczas bił się w kategorii lekkiej, w następnym pojedynku ma zadebiutować w dywizji półśredniej.

A może przywitamy @grzegorz_szuli_szulakowski w nowej kategorii wagowej 77 nie będzie pierdolenia ze za dużo wagi było do cięcia, że wziął walkę bez przygotowania. Na Maj jestem gotowy !!! Kończę te Krzywe gadki i tłumaczenia nawijanie młodym pelikanom paprykarzu. Walczysz czy spierdzielasz jak tchórz ??? Wyślę cię na emeryturę i wtedy sobie pójdziesz do tej nowej organizacji walczyć z ,,kreskówkami” – napisał na swoim Instagramie Tommy.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Szulakowski pod zdjęciem Romanowskiego zamieścił taki komentarz – jednak nie będę wchodził w grę, w której ktoś szuka fejmu:) dobry krok Wariacie 😀 ale wpierw chętnie Cię zobaczyć z Michalskim a co do mnie niestety operację;) może dlatego wyzwałeś do walki, bo o tym po prostu wiesz:) pozdrawiam 😉

Romanowski nie odpuszczał i dodał – Tydzień temu w wywiadzie mówiłeś, że nie możesz się doczekać walki!! To raz a dwa to chyba ty szukałeś fejmu, wchodząc do fame …. już wcześniej zgrywając mocnego chłopa. Zobacz twój wywiad sprzed tygodnia, co mówisz o swojej najbliższej walce, że rozpi*****isz Niemca w pył ….
Jeżeli masz operacje życzę ci zdrowia 👊🏻

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie