Kibice Stali Mielec prowadzili doping sprzed stadionu! [WIDEO]

0
Stal Mielec kibice
fot. screenshot YouTube

Podczas meczu inaugurującego 18. kolejkę Ekstraklasy, w którym Stal Mielec podejmowała Cracovię, pod stadionem pojawili się kibice gospodarzy, którzy postanowili wesprzeć swoich piłkarzy. Wcześniej „Chłopcy ze Stali” wystosowali apel do wszystkich kibiców w Polsce.

Fani Stali podczas pierwszej połowy prowadzili regularny doping, któremu towarzyszyła pirotechnika. Jak zwykle, przy okazji takich zgromadzeń, musiała pojawić się policja, która bacznie przyglądała kibicom.

Mecz pomiędzy Stalą i Cracovią zakończył się bezbramkowym remisem.

Przy okazji dzisiejszej akcji fanatycy mieleckiej Stali wystosowali apel do kibicowskiej braci. – Mając na uwadze dobro ruchu kibicowskiego w Polsce, jako organizator dzisiejszej akcji chcieliśmy przekazać parę słów i poprosić o refleksję nad obecną sytuacją.

Apelujemy do całej braci kibicowskiej w Polsce o włączenie się do akcji i pokazanie swojego sprzeciwu, a jednocześnie wsparcia dla swojej ukochanej drużyny. Będąc obojętnym wobec otaczającej nas sytuacji, sami dajemy przyzwolenie na działania odbierające nam radość kibicowania. Prócz luźnych pogadanek przez rządzących, nie wykonuje się żadnych konkretnych ruchów oraz nie wskazuje dat naszego powrotu na trybuny. Stadiony są cały czas zamknięte, gdzie wiele innych podobnych instytucji o dużym natężeniu osób funkcjonuje normalnie. Co może być kolejnym ruchem, skoro cały czas jesteśmy spychani przez władze na drugi plan? Dlatego apelujemy o reakcję. W takich sytuacjach podziały schodzą na drugi plan. Niejednokrotnie, przy różnego rodzaju ogólnopolskich akcjach potrafiliśmy pokazać jak wielką, a zarazem solidarną grupą jesteśmy. Walczmy o swoje!

Jeśli zgadzasz się z nami i popierasz naszą akcję – udostępnij post. – czytamy na profilu facebook’owym „Chłopców ze Stali”.

Źródło: facebook Stadionowi Oprawcy / Chłopcy ze Stali

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie