Lazio zostanie zdegradowane?! Wszystko przez pandemię!
przez Dariusz Oles
Portal „ESPN” informuje, że Lazio może mieć ogromne problemy związane z nieprzestrzeganiem zaleceń epidemiologicznych. Według mediów, klub ze stolicy Włoch miał dopuścić się wielu nieprawidłowości związanych z raportowaniem sytuacji zdrowotnej w pierwszym zespole.
Włoska Federacja Piłkarska zarzuca 2-krotnemu mistrzowi kraju ukrywanie pozytywnych wyników piłkarzy, dzięki czemu zespół wszystkie swoje spotkania mógł rozegrać w pierwszych terminach. Kolejną sprawą, która będzie badana przez komisję dyscyplinarną, jest związana z długością kwarantanny dla zakażonych zawodników. Z informacji jakie się pojawiły, piłkarze nie przestrzegali regulaminowej, dziesięciodniowej, izolacji.
Wachlarz kar za takie wykroczenia jest bardzo duży i obejmuje między innymi karną degradację do Serie B.
Klub uważa, że zarzuty są nieprawdziwe i zamierza przedstawić dowody, które to potwierdzą.
Źródło: ESPN
- UFC: Potężne low kicki Baraniewskiego! Polak z kolejną imponującą wygraną [VIDEO]
- UFC: Baraniewski vs Tafa. Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online
- Baraniewski w limicie przed UFC Vegas 118. Rywal z problemami na wadze
- Maja Chwalińska w finale Roland Garros. Buk daje 500 PLN, jeśli wygra seta!
- Dyrektor sportowy KSW o komentuje zamieszanie po finale Projektu Fighter: Powiedziałem mu, że nie powinien tego robić