Lionel Messi zostanie w Barcelonie? Argentyńczyk stawia warunki

0
Lionel Messi
fot. facebook FC Barcelona, materiały prasowe

Lionel Messi nie wyklucza pozostania w FC Barcelonie. Aby jednak tak się stało, zarząd klubu musi spełnić kilka warunków Argentyńczyka. I nie chodzi tutaj o kwestie finansowe, które nie są dla piłkarza najważniejsze.

Kontrakt Messiego z katalońskim klubem obowiązuje do 30 czerwca. Na tę chwilę nie wiadomo jak będzie wyglądała przyszłość zawodnika. Kapitan „Blaugrany” zakomunikował, że decyzje podejmie po zakończeniu sezonu.

Fani Barcelony mają nadzieję, że Messi podpisze nowy kontrakt ze swoim dotychczasowym klubem. Nadzieje nie są bezpodstawne, gdyż sam zawodnik jest otwarty na rozmowę z władzami.

Jeżeli nowy zarząd przedstawi Argentyńczykowi atrakcyjną wizję odbudowy potęgi, która będzie opierać się na nim, to być może 33-latek skusi się na pozostanie w Barcelonie. Messi chciałby również wiedzieć, jak będzie wyglądała polityka transferowa klubu w przyszłych okienkach oraz który trener podejmie się budowy zespołu.

Wszystko wskazuje więc na to, ze nowy prezes FC Barcelony zostanie od razu rzucony na głęboką wodę, gdyż od jego pierwszych decyzji zależeć będzie to, gdzie w najbliższych latach zagra Messi.

Źródło: Marca

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie