niedziela, 2 października, 2022
Strona głównaMMADaniel Omielańczuk stoczy freak fight w organizacji Malika Montany?

Daniel Omielańczuk stoczy freak fight w organizacji Malika Montany?

Daniel Omielańczuk na swoim Instagramie opublikował tajemnicze zdjęcie, być może sugerujące, w jakiej organizacji stoczy zapowiadany freak fight.

Omielańczuk to jeden z najlepszych zawodników kategorii ciężkiej w Polsce. Fighter obecnie walczy dla rosyjskiej organizacji ACA i ma na swoim koncie 24 zwycięstwa, 10 porażek i remis. Zawodnik nie ukrywa, że zmienił zdanie na temat walk freakowych i nie wyklucza swojego udziału w takim projekcie.

Zrozumiałem kilka fajnych rzeczy, że teraz trzeba patrzeć, bo robimy to dla pieniążków, bo nie jesteśmy już młodymi zawodnikami. Mamy rodziny itd. Trzeba rodziny utrzymać. A dwa ludzie też chcą obejrzeć coś innego. Nie tylko czysty sport, a jeżeli chcą coś obejrzeć, to czemu inni mają na tym zarabiać, a ja nie i mam się obrażać. Bez sensu – powiedział w rozmowie z Sararą.

Co ciekawe, w przeszłości wspominał o walce z kilkoma zawodnikami na raz. Takie starcie bez wątpienia cieszyłoby się sporym zainteresowaniem. Zawodnik przyznał, że trwają rozmowy nad freak fightem, jednak niewiele może zdradzić – Coś tam się dzieje. Są jakieś propozycje. Jakieś nawet pierwsze uzgodnienia, ale nie możemy o tym mówić. Miejmy nadzieję, że coś się wydarzy. Będzie wesoło. Nie wiem jak to nazwać, czy to sportowe, czy nie sportowe, ale coś tam jest na rzeczy.

Daniel Omielańczuk być może wystąpi na gali, którą będzie organizował Malik Montana. Raper jakiś czas temu zapowiedział stworzenie projektu HYPE. Wczoraj na Instagrama tajemniczą grafikę wrzucił Malik Montana, a następnie została ona udostępniona m.in. przez różnych raperów, zawodników MMA, w tym Daniela Omielańczuka, a także Baysangura Edelbieva – menedżera ACA działającego w Europie.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Tylko dzisiaj specjalna oferta PPV na galę The War 4! Już...

0
8 października wraca najbardziej bezkompromisowa i uliczna gala w historii polskich sportów walki - The War. W klatce zobaczymy zarówno turniejowych zabijaków, jak i będącą wyróżnikiem tej organizacji walkę 3x3 - a także doskonale dobrane superfighty.