Malik Montana robi konkurencje dla FAME MMA! Ostry komentarz Wojtka Goli – „Próby podbierania zawodników…”

0
Malik Montana robi konkurencje dla FAME MMA! Ostry komentarz Wojtka Goli -
fot. Wojciech Gola / screenshot / Malik Montana / Facebook

Kilka dni temu bardzo głośno w mediach społecznościowych zrobiło się za sprawą postu udostępnionego przez rapera Malika Montanę. Chodzi o zablurowane zdjęcie z logiem „HYPE”, które ma być nową organizacją rapera. Tak, Malik Montana tworzy własną freakową organizację sportów walki!

Post ze zdjęciem został udostępniony przez kilkudziesięciu celebrytów, jak i zawodników takich jak Daniel Omielańczuk, czy Aslambek Saidov. Co ciekawe w temacie udzielił się nawet menadżer organizacji ACA w naszym kraju –  Baysangur Edelbiev.

Przypomnijmy, że Omielańczuk jakiś czas temu zapowiedział, że jest zdecydowany na freakowy pojedynek. Wszystko wskazuje więc na to, że prędzej, czy później zobaczymy go właśnie w organizacji Malika.

Po tym jak Malik Montana udostępnił w mediach wpis fani od razu skojarzyli co jest na rzeczy. Szybko zaczęli działać również właściciele największej freakowej organizacji MMA w naszym w kraju, czyli FAME MMA.

Projekt FAME MMA | „Hype, powered by Fame”

Nie wiemy czy była to szybka próba kontry w wykonaniu właścicieli FAME, czy wszystko było zaplanowane dużo wcześniej, jednak śmiało możemy przypuszczać, że to właśnie właściciele FAME postanowili wyprzedzić Malika Montanę.

FAME MMA kilkanaście godzin po tajemniczym wpisie rapera wypuściło informację o tym, że na rynek wchodzi nowy „produkt”, jakim jest „Hype, powered by Fame”. Za organizację HYPE MMA odpowiada Wojciech Gola, Boxdel oraz Nitrozyniak.

– Wraz z Fame MMA stworzyliśmy nową ligę mikroinfluencerów, mniejszych twórców, na której zobaczymy też super fighty. Chcielibyśmy dać szansę młodszym twórcom.  – skomentował Gola podczas ostatniej konferencji.

Boxdel dodał –  Będzie to projekt widowiskowy, bo chcemy zastosować nowe rozwiązania. Możliwe, że również nowe areny.

Wojciech Gola o projekcie Malika Montany

Gola po konferencji został zapytany przez dziennikarza Mateusza Kaniowskiego oto, czy jest to wspólny projekt z Malikiem Montaną.

Właściciel FAME MMA odpowiedział, że kompletnie nie ma to ze sobą nic wspólnego. Nie wiemy kiedy dokładnie Malik wpadł na pomysł stworzenia organizacji o nazwie „HYPE”, jednak jak wyjawia Gola, ich pomysł na nazwę „HYPE MMA” pojawił się w połowie 2019 roku. Dużo wcześniej przygotowana była również strona internetowa, która jest już dostępna w sieci.

Co powiedział Gola w wywiadzie?

 Z Malikiem się kumplowaliśmy. Prywatnie bardzo go lubię. Miałem z nim szczerą rozmowę, bo powiedział mi, że będzie robił galę. Jest tu kilka takich zagrań… Mówiłem Malikowi, że to jest biznes. Nie jestem taki, żeby psuć relację przez biznes, ale niestety mogą one lekko ucierpieć. – zaznaczył.

Dodając po chwili – „My z innymi federacjami żyjemy w zgodzie. Mamy dogadywane terminy, a tutaj start promocji miał być w dniu naszej konferencji. Start promocji gali teaserowej miał być dzień przed galą. Dzwonienie do naszych zawodników. Próby podbierania zawodników. Jest nas czterech i reakcja była no… To nie jest do końca zdrowa konkurencja.”

Co wydarzy się dalej? Malik jeszcze nie opublikował oficjalnego loga, więc być może zdecyduje się na zmianę nazwy. Zapewne w ciągu najbliższych dni dowiemy się więcej szczegółów na temat zaistniałej sytuacji.

Źródło: Mateusz Kaniowski / YouTube

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie