Kizo zabrał głos w sprawie odwołanej walki z Popkiem! „Dajcie mi ku**a spokój i…” [WIDEO]

0
Kizo zabrał głos w sprawie odwołanej walki z Popkiem!
fot. Kizo / Popek / Facebook

Wczorajszego wieczoru w mediach pojawiła się informacja na temat odwołanej walki Popka Monstera z Kizo, która była planowana na galę FAME MMA 9. Wszystko za sprawą kontuzji, jakiej doznał Popek. Raper złamał rękę z przemieszczeniem co wyklucza go z walki wieczoru.

Przypomnijmy, że FAME MMA 9 odbędzie się już 6 marca. Organizacja szuka zastępstwa, a pod uwagę brany jest m.in Amadeusz Ferrari, czy Piotr Szeliga. Chęć walki zgłosił również... Norman Parke! Lista jest długa, jednak o tym kogo wybiorą właściciele dowiemy się w ciągu najbliższych godzin.

Dla Kizo ma być to drugie starcie w MMA. W swoim debiucie zmierzył się z Mielonidasem. Raper przegrał w trzeciej rundzie przez TKO. Od tego pojedynku minęły już 2 lata.

Dla Popka byłaby to już 9 walka w karierze. W ostatnim pojedynku zadebiutował w FAME MMA i w walce wieczoru wygrał ze Stiflerem, poddając go już w pierwszej odsłonie starcia.

Kizo o sytuacji z Popkiem

Kto finalnie będzie rywalem Kizo? O tym dowiemy się w ciągu najbliższych godzin, jednak raper ma już dość wiadomości od fanów, których na swoich mediach społecznościowych dostaje tysiące.

  • Dajcie mi ku*wa spokój i przestańcie do mnie ciągle wypisywać co teraz, co teraz, co teraz. Poczekajcie na oficjalne stanowisko federacji i tyle. – skomentował Kizo.

Źródło: mma.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie