Marcin Najman jest w stanie zastąpić Popka Monstera i zawalczyć z KIZO! Jest jedno ale…

0
Marcin Najman jest w stanie zastąpić Popka Monstera i zawalczyć z KIZO! Jest jedno ale...
fot. Screenshot FAME MMA / Kizo YouTube

Popek Monster, który doznał poważnej kontuzji nie zawalczy na gali FAME MMA 9! Jego rywalem miał być Kizo. Informacje są potwierdzone i FAME MMA szuka już nowego przeciwnika dla rapera.

Popek złamał rękę z przemieszczeniem co wyklucza go ze startów na dobrych kilka miesięcy.

Fani zaczęli spekulować, żeby ściągnąć na walkę Marcina Najmana. Głos zabrał sam zainteresowany, który jak się okazuje jest chętny na walkę z Kizo, jednak jest jedno ale!

Przypomnijmy, że Najman po walce z Don Kasjo zakończył oficjalnie współpracę z FAME MMA i postawił na swoje. „El Testosteron” zorganizował własną galę MMA VIP, gdzie w walce wieczoru zawalczył z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem. Zobacz koniecznie: Wardęga zdradza ile dostępów PPV na galę MMA-VIP sprzedał Marcin Najman!

Najman szybko wypowiedział się na temat tego, czy zawalczyłby z Kizo. Jak się okazuje zawodnik byłby chętny na taki pojedynek.

Najman o walce Popek vs. Kizo

Moi drodzy właśnie kładłem się spać, a tu moją skrzynkę zasypało wiadomości z zasypaniem czy słyszałem, że wypadła walka wieczoru mojej konkurencji. A drugie pytanie to czy byłbym w stanie zastąpić Popka, który wypadł z walki wieczoru w walce z Kizo.

Bardzo szybko odpowiadam, bo muszę się kłaść spać, bo jutro mam egzamin na prawo jazdy. To są poważne sprawy, a nie będę się zajmował jakimiś głupotami.

Odpowiadam – ja źle konkurencji nigdy w życiu żadnej nie życzę. Przykro mi, że wypadła im walka wieczoru. Natomiast ja nie przeszkadzam konkurencji, ja się zajmuję wyłącznie swoją robotą, swoimi projektami.

Druga sprawa pytaliście czy jestem w stanie zastąpić Popka w tej walce. Moi drodzy żebym wrócił z emerytury to musieliby uzbierać pół balona, a do soboty nie dadzą rady tego zrobić

Zobacz również:

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie