Norman Parke chce walczyć z Kizo! – „Obiecuję, nie zrobię ci zbyt dużej krzywdy”

0
Norman Parke chce walczyć z Kizo! -
Fot. Kizo / Norman Parke, Instagram

Według nieoficjalnych doniesień main event gal Fame MMA 9 jest zagrożony. Swoją gotowość do uratowania gali zgłosił między innymi Norman Parke.

Na sobotniej gali w walce wieczoru mieliśmy zobaczyć pojedynek Kizo vs Popek Monster. Niestety drugi z zawodników doznał kontuzji, która wyklucza go z udziału na Fame MMA 9. Jak poinformował portal mma.pl, Popek ma złamaną rękę z przemieszczeniem.

Na ten moment nie pojawiły się żadne oficjalne informacje ze strony organizacji czy samego zawodnika, jednak do pojedynku Kizo zdążyła już ustawić się kolejka chętnych.

Swoją gotowość zgłosił Norman Parke. Fighter na swoim Instagramie napisał – „Jeżeli Popek złamał rękę, może Kizo chciałby się sprawdzić, by uratować main event. Obiecuję, że nie zrobię ci zbyt dużej krzywdy”

Co ciekawe, wygląda na to, że raper nie ma problemu z tym, żeby zawalczyć z zawodowym fighterem. Kizo sam na swoim Instagramie udostępnił wpis Normana Parke.

Przypomnijmy, Stormin w swoim kolejnym pojedynku wystąpi w walce wieczoru gali FAME MMA 10. Jego rywalem będzie Don Kasjo, a starcie odbędzie się w formule bokserskiej. Jak już wiadomo, do walki musi dojść poza granicami Polski, ze względu na obowiązujące kontrakty zawodnika z Irlandii Północnej.

W niedziele odbyła się ostatnia konferencja przed sobotnią galą, a zawodnicy mieli okazję po raz pierwszy stanąć twarzą w twarz i powiedzieć sobie kilka ostrych słów. Całą rozmowę z fighterami wraz z face-to-face znajdziecie w poniższym nagraniu:

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie