Po 27 latach sponsor znika z koszulek utytułowanego klubu!

0
Pirelli Inter
fot. koszulki Interu z meczu przeciwko Ruchowi Chorzów (Puchar UEFA 2020), screenshot YouTube

W życiu pewne są trzy rzeczy: śmierć, płacenie podatków i reklama Pirelli na strojach Interu Mediolan. Tak oczywiście mógłby pomyśleć każdy kibic, który chociaż trochę interesuje się klubową piłką w Europie. Sprawa od poniedziałku wygląda jednak trochę inaczej i można śmiało napisać, że skończyła się pewna epoka.

Dyrektor generalny Pirelli, Marco Tronchetti Provero poinformował w rozgłośni Rai Gr Parlamento, że marka zniknie ze strojów mediolańskiego klubu wraz z końcem obecnego sezonu. Provero dodał również, że firma będzie kontynuowała współpracę z „Nerazzurri” – Jesteśmy w trakcie rozmów z Antonello, Marottą oraz innymi ważnymi osobami Interu. Nie będziemy już sponsorem i znikniemy z klubowych koszulek, ale nasze relacje z nimi będą w dalszym ciągu kontynuowane – przyznał.

Pirelli widniało na koszulkach Interu nieprzerwanie od 1995 roku. W kuluarach mówi się, że zniknięcie znanego sponsora wiąże się z rebrandingiem klubowego herbu, który ma zostać zaprezentowany w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Źródło: Rai Gr Parlamento 

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie