Popek nie zawalczy na FAME MMA 9! Organizacja znajdzie zastępstwo na walkę z Kizo?

0
Popek nie zawalczy na FAME MMA 9! Organizacja znajdzie zastępstwo na walkę z Kizo?
Fot. Popek / Kizo, Instagram

Niestety według nieoficjalnych doniesień, Popek prawdopodobnie nie jest w stanie zawalczyć na sobotniej gali FAME MMA 9.

Rywalem Popka w main evencie miał być inny raper, Kizo. Zestawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a obaj zawodnicy podchodzili do siebie z szacunkiem i planowali dać najlepszy pojedynek w historii organizacji. Dla Popka miała być to dziewiąta walka w karierze i druga w FAME MMA.

W debiucie w nowej organizacji zmierzył się ze Stiflerem, którego poddał już w pierwszej rundzie. Natomiast Kizo z Popkiem miał stoczyć swoją drugą walkę. W pierwszym pojedynku przegrał z Mielonidasem przez TKO w 3. rundzie. Tym razem po nabraniu doświadczenia w klatce zapowiedział, że będzie w 100% przygotowany na starcie z Popkiem.

DOSTĘP DO FAME MMA 9 – WYKUP TUTAJ

Wychodzę do niego z szacunkiem. Nieważne stójka czy parter, ja czy on, liczę na to, że obaj damy najbardziej historyczną walkę w tej federacji. To będzie ku**a walka, na to liczę – zapowiadał Kizo.

Niestety, wygląda na to, że walka się nie odbędzie. Jak poinformował między innymi portal mma.pl, Popek doznał poważnej kontuzji, który wyklucza go z walki na FAME MMA 9. Według doniesień raper ma złamaną rękę z przemieszczeniem.

Na ten moment ani organizacji, ani Popek nie odnieśli się do informacji, które wczoraj wieczorem obiegły polskie social media. FAME MMA prawdopodobnie będzie chciało znaleźć zastępstwo, żeby uratować main event nadchodzącej gali.

Źródło: mma.pl

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie